время работы

режим роботи:

пн-птн 9:00-18:00
Наша адреса: вул.Зернова 51-а, м Харків, 61124
корзина Кошик:

Бренди

Завіси меблеві в магазині меблевої фурнітури F3M

Петля  GH-PRO:  накладная 110˚,  Grass  Hopper, 771, Петлі меблеві

код товара: 771

Петля Grass Hopper, GH-PRO: накладная 110˚ (код771)

7.80 грн.

Петля  GH-PRO: внутренняя 110˚, Grass  Hopper, 770, Петлі меблеві

код товара: 770

Петля Grass Hopper, GH-PRO: внутренняя 110˚ (код770)

8.57 грн.

Петля  GH-PRO: угловая  45˚, Grass  Hopper, 773, Петлі меблеві

код товара: 773

Петля Grass Hopper, GH-PRO: угловая 45˚ (код773)

19.08 грн.


Меблеві завіси

 Меблева завіса – це одна із самих важливих елементів любої конструкції корпусної меблі . Від правильного вибору завіси і якості залежить термін експлуатації і функціональність вашої мебелі.

В асортименті Компанії F3M предоставлено широкий вибір завіс для виготовлення меблів від економ-класу до преміум-сегменту від відомих європейських виробників.

Завіси Titus

Завісна група компанії Titus зроблена із якісної конструкційної сталі на сучасних автоматизованих лініях в Словаччині. Унікальні розробки європейського виробника забезпечують фурнітурі надійність, довговічність і простоту в монтажі.

Завіси Movimento

Компанія Movimento відрізняється від інших віробників унікальним комплектом поставки завіси. Вона влючає в себе: завісу, монтажну планку, декоративну заглушку на плече і чашу завіси, саморізи із розжареної сталі. Мінімальний ризик випадкового зняття фасаду – завдяки новій системі CLIP-ONЕ. Вся лінійка завіс оснащена доводчиком. Завіса Movimento має посилену монтажну планку з триточковим кріпленням

Завіси Grass Hopper

Зручна лінійка завіс Grass Hopper з доводчиком і без доводчика, дозволить закрити любу Вашу потребу. Завіси Grass Hopper поєднують в собі європейську якість за доступну ціну, естетичність та фунціональність.