время работы

режим роботи:

пн-птн 9:00-18:00
Наш адрес: Тернопільська область с. Івачів Долішній вул.Бригадна 2/10
корзина Кошик:

Бренди

Завіси меблеві


Меблеві завіси

 Меблева завіса – це одна із самих важливих елементів любої конструкції корпусної меблі . Від правильного вибору завіси і якості залежить термін експлуатації і функціональність вашої мебелі.

В асортименті Компанії F3M предоставлено широкий вибір завіс для виготовлення меблів від економ-класу до преміум-сегменту від відомих європейських виробників.

Завіси Titus

Завісна група компанії Titus зроблена із якісної конструкційної сталі на сучасних автоматизованих лініях в Словаччині. Унікальні розробки європейського виробника забезпечують фурнітурі надійність, довговічність і простоту в монтажі.

Завіси Movimento

Компанія Movimento відрізняється від інших віробників унікальним комплектом поставки завіси. Вона влючає в себе: завісу, монтажну планку, декоративну заглушку на плече і чашу завіси, саморізи із розжареної сталі. Мінімальний ризик випадкового зняття фасаду – завдяки новій системі CLIP-ONЕ. Вся лінійка завіс оснащена доводчиком. Завіса Movimento має посилену монтажну планку з триточковим кріпленням

Завіси Grass Hopper

Зручна лінійка завіс Grass Hopper з доводчиком і без доводчика, дозволить закрити любу Вашу потребу. Завіси Grass Hopper поєднують в собі європейську якість за доступну ціну, естетичність та фунціональність.