время работы

режим роботи:

пн-птн 9:00-18:00
Наш адрес: Тернопільська область с. Івачів Долішній вул.Бригадна 2/10
корзина Кошик:

Бренди

Системи відер


Наповнення та оснащення кухні

Відра для сміття та системи для відходів

Кухонне відро для сміття-це запорука чистоти і порядку на кожній кухні. І жодна кухня не обходиться без сміттєвого відра. Все частіше сучасні господині віддають перевагу вбудованим сміттєвим відрам, так як за допомогою них, можливо ефективно і раціонально використовувати простір у вашій кухні з максимальною зручністю. Сьогоднішнє відро для сміття - це функціональність, естетика і комфорт.

У нашому інтернет-магазині сміттєві відра, представлені Італійським виробником – бренду Movimento та Польскою фірмою Wiexpol.

Системи відер Movimento представлені у вигляді готових рішень, деякі моделі оснащещені напрямнимі телескопічними, деякі напрямними прихованого монтажу з доводчиками.

Ці напрямні виконані з конструкційної сталі високої якості на сучасних автоматизованих лініях, всі пластикові деталі виготовлені з первинних матеріалів, на основі синтетичної смоли, під час контролю Європейських фахівців.

Продукція компанії Movimento має підвищений ресурс завдяки високому контролю за виробництвом та якістю матеріалів.

Гарантія долговічності систем відер Movimento :

  • Усі механізми розраховані на 50 000 циклів Відкривання-Закривання.
  • Сталеві деталі мають порошкове покриття – надійний захист від механічних впливів та корозії.
  • Відра виготовляються з ударостійкого пластику та комплектуються сталевими ручками зі зносостійким полімерним покриттям.

Швидка, надійна та проста інсталяція систем відер Movimento:

  • Моделі 609 і 611, 3018, 3019, 3020, 3021 поставляються у вже зібраному вигляді - їх рамна сталева конструкція легко кріпиться, лише кількома саморізами, до днища корпусу меблів.
  • Моделі 1364 та 1385 в комплекті мають настановні шаблони – вони допомагають максимально інтуїтивно та безпомилково монтувати систему на стійові деталі корпусу меблів.
  • Моделі 609, 611, 3018, 3019, 3020, 3021 і 1364 оснащені кріпленнями до фасаду, регульованими в трьох площинах - простий і точний спосіб коригування положення фасаду, з яким взаємодіє система, по відношенню до корпусу меблів та інших фасадів.

Функціональність та комфорт систем відер Movimento:

  • Моделі 609, 611, 3020 і 1364 оснащені кульковими напрямними повного висування з доводчиком
  • Моделі 3018, 3019, 3021 оснащені напрямними прихованого монтажу з доводчиками

— максимальний доступ до системи для зручного користування та плавне, тихе її закривання в корпус меблів, лише одним рухом.

  • Всі моделі оснащені кріпленнями до фасаду - синхронне відкривання та закривання фасаду та системи.
  • Всі моделі передбачають відсутність необхідності знімати кришки відер для користування — кришки або відкриваються-закриваються автоматично (Модель 1385), або залишаються в корпусі меблів в момент висування системи (Моделі 609, 611, 3018, 3019, 3020, 3021 і 1364 ) і відповідно прикривають вміст відер, коли система знаходиться в закритому положенні.

 

Лінійка моделей систем для відходів Wiexpol ідеально підходять для кухонних шаф. Усі моделі відер Wiexpol поставляються у вже зібраному вигляді- їх каркас легко кріпиться,лише кількома саморізами, або до бічної частини меблів, або до днища корпусу меблів.

Вироби оснащені напрямними кульковими повного висування з доводчиком, або напрямними прихованого монтажу повного висування з дотягувачем, плюс регульованим кріпленнями до фасаду в трьох площинах – простий та точний спосіб коригування положення фасаду по відношенню до корпусу меблів та до інших фасадів (що дає синхронне відкриття та закриття фасаду і системи).

До складу ціх продуктів Wiexpol входить каркас та різні контейнери ємністю 15 л і контейнери ємністю 6 л. Це відмінне рішення, що дозволяє легко і просто сортирувати відходи. Системи для відходів Wiexpol – це зручний та високоякісний продукт польського виробника з багаторічним досвідом роботи в області виготовлення аксесуарів і наповнення для кухонних меблів.