время работы

режим роботи:

пн-птн 9:00-18:00
Наш адрес: Тернопільська область с. Івачів Долішній вул.Бригадна 2/10
корзина Кошик:

Бренди

Системи для висувних шухляд Unihopper


Системи висувних ящиків - Unihopper

          З кожним роком популярність систем висувних шухляд зростає, як у споживачів, так і у виробників меблів. Завдяки використанню в якості механізму висування направляючих прихованого монтажу такі системи шухляд стали називати Тандембоксами.

          З огляду на сучасні тенденції в дизайні меблів і вподобання покупців, виробники меблевої фурнітури продовжують удосконалювати не тільки механізми висування, а й конструкцію самих шухляд.

          Наочним прикладом сучасних підходів, орієнтованих на максимальне задоволення умов ергономічності та ефективності, є система висувних шухляд Magic Box від польського виробника Unihopper.

          Magic Box - інноваційна система шухляд, призначена для найбільш раціонального зберігання речей і комфортного використання в меблях для кухні, спальні, дитячої, ванної кімнати тощо.

Технічні та технологічні властивості Magic Box:

 1. Особливість системи висувних шухляд Magic Box - тонкостінні металеві боковини, використання яких суттєво збільшує внутрішній простір шухляди за шириною. Боковини обладнані специфічними пазами для кріплення дна шухляди з ДСП 16мм.
 1. Тонкостінні боковини виготовлені з високоякісної холоднопрокатної сталі (Q 235); мають зносостійке порошкове покриття, що забезпечує захист боковин від пари, вологи, перепадів температури, корозії та інших механічних пошкоджень. Magic Box виробляють у двох кольорах: універсальному білому і модному антрациті.
 1. Боковини Тандембоксів Magic Box мають такі варіанти висоти: H = 80мм, H = 120мм і H = 170мм, що розширює можливості проектування шухляд різних розмірів.
 1. У комплект системи шухляд Magic Box входять кріплення задньої стінки, яку необхідно виготовляти з ДСП 16мм без фрезерування будь-яких пазів.
 1. Додатково збільшити внутрішній об'єм шухляди Magic Box можна за рахунок використання рейлінгів - поздовжніх планок, що кріпляться до задньої стінки і фасаду. Таке рішення дає можливість робити висоту готової шухляди практично будь-якою (в розумних межах).
 1. Системи висувних шухляд Magic Box оснащені направляючими повного висунення прихованого монтажу. Виготовлені напрямні для шухляд із холоднопрокатної сталі підвищеної міцності, мають оцинковане захисне покриття. Максимальна вага, яку витримують Тандембокси Magic Box - 30 кг.
 1. Механізми висування шухляд обладнані доводчиками Soft Closing, які забезпечують плавну і безшумну роботу, а також легке закривання ящика і повне затягування його в корпус. Гарантований ресурс роботи шухляд Magic Box на відкривання і закривання - 80 000 циклів.
 1. Конструкція направляючих із вбудованими синхронізаторами і зворотними пружинами дають змогу виготовляти шухляди завширшки понад 600 мм із надійним і стабільним функціонуванням без люфтів.
 1. У нижній (невидимій) частині боковин Magic Box розташовані спеціальні замки з важелями, за допомогою яких можна швидко встановити або демонтувати ящик. Правильно виставити шухляду щодо корпусу допоможе система регулювання - 2D або 3D. Висувні шухляди Magic Box 2D позиціонуються у двох площинах, а Magic Box 3D можна відрегулювати одразу за трьома напрямками.
 1. У комплектацію шухляд Magic Box входять кріплення для встановлення фасаду, а також спеціальні заглушки для блокування технологічних отворів і захисту внутрішніх механізмів від забруднення.
 1. Використовуючи систему висування Magic Box, можна виготовити шухляди глибиною L=450 і 500мм.

          На ринку меблевої фурнітури України Magic Box має найраціональніше співвідношення ціни та якості в сегменті тонкостінних систем висувних шухляд. З їхньою допомогою легко і зручно створювати ексклюзивні меблі, враховуючи всі побажання споживача щодо ефективності та комфорту зберігання речей.

Переваги Magic Box, на які слід звернути увагу під час вибору системи висунення шухляд:

 • Максимальний корисний об'єм шухляди дає змогу найбільш раціонально використовувати її внутрішній простір.
 • Здатність витримувати високі навантаження дає можливість зберігати важкі предмети.
 • Значний захист боковин і напрямних від шкідливих для металу впливів робить шухляди Magic Box найбільш затребуваними під час виготовлення меблів для кухні, ванної кімнати та інших приміщень, де переважає волога, пар, перепади температур тощо.
 • Кілька варіантів висоти боковин Magic Box, а також можливість застосовувати рейлінги для збільшення об'єму, дає змогу виготовляти ящики практично будь-яких розмірів.
 • Наявність механізмів синхронізації роботи напрямних гарантують надійну роботу шухляд шириною до 900 мм.
 • Комфортне використання системи шухляд Magic Box, плавна і безшумна робота, а також легке закривання реалізовано завдяки вбудованим доводчикам Soft Closing.
 • Практично довічна гарантія безвідмовної роботи в 80 000 циклів відривання/закривання.
 • Легке і швидке встановлення шухляд, що не потребує особливих навичок, і такий самий безпроблемний демонтаж за необхідності.
 • Наявність на вибір покупця 2D або 3D регулювань положення шухляди дає змогу зробити встановлення не тільки простим, а й бездоганним.
 • Універсальні розміри глибини шухляд Magic Box дають можливість застосовувати їх у меблях будь-якого типу.
 • Привабливий зовнішній вигляд відкритого ящика обумовлений чудовим поєднанням кольору антрацит або білого з будь-якими декорами плитних матеріалів.

          Системи висувних шухляд Magic Box повністю відповідають європейським стандартам якості, виробляються за системного контролю за виконанням технологічних умов і вимог до сировини. За такого підходу Тандембокси від Unihopper (Польща) прослужать своєму споживачеві довгі роки, забезпечуючи комфорт і зручність використання шухляд, а також елегантність і ексклюзивність самих меблів.

          Вибрати відповідний саме для Вас варіант системи висувних шухляд Magic Box і рейлінги до неї, за необхідності, можливо в нашому Інтернет-магазині за цілком демократичною ціною.

          Доставка можлива в усі регіони України: Київ, Івано-Франківськ, Полтава, Чернівці, Ужгород, Харків, Дніпро, Кропивницький тощо.