время работы

режим роботи:

пн-птн 9:00-18:00
Наш адрес: Тернопільська область с. Івачів Долішній вул.Бригадна 2/10
корзина Кошик:

Бренди

Системи для висувних шухляд Titus


Системи висувних ящиків - Titus

          У сучасному світі зручність і комфорт стали основними модними трендами в усьому, що нас оточує і чим ми користуємося - одяг, взуття, побутова техніка і, звісно, меблі. Правильно організований простір дає відчуття спокою, захищеності та релаксу вдома, або системності, зібраності та цілеспрямованості на роботі. Важко уявити комфортабельні умови життя і роботи без облаштування раціонального зберігання речей, предметів, начиння тощо. Сучасні висувні шухляди - найкраще рішення організації утримання всього потрібного в системному порядку і доступності.

          Системи висувних шухляд (Тандембокси) від європейського виробника Titus (Словенія) дають змогу забезпечувати зберігання як найдрібніших предметів, наприклад, ложок, олівців, блокнотів, так і габаритних - ковдр, каструль, балонів із побутовою хімією тощо.

          Використовуючи інноваційні технології та сучасні тенденції розвитку меблевої промисловості, розробники Titus створили системи шухляд: Tekform і Tekform Slimline Drawer.

Технічні особливості шухляд Tekform:

 • Оснащені класичними подвійними боковинами, виготовленими зі зносостійкої холоднопрокатної сталі, покритими порошковою фарбою, що захищає від шкідливих впливів і механічних пошкоджень. Боковини можуть бути в білому або сірому кольорі.
 • Специфічна форма боковин дає змогу монтувати дно з ДСП 16мм без додаткового фрезерування.
 • Стандартна висота цільних боковин Tekform DW 70 - H=80мм. Для встановлення такої шухляди, висота простору в корпусі меблів має бути не менше 105мм.
 • У комплектацію системи висувних шухляд Tekform, окрім боковин з регулюванням положення шухляди, входять направляючі повного висунення, кріплення задньої стінки і фасаду.
 • Варіанти висувних шухляд зі збільшеною висотою, Tekform DW 145 і Tekform DW 182, припускають установку поздовжніх планок - рейлінгів уздовж боковин. Рейлінги кріпляться до фасаду за допомогою спеціальних кронштейнів і замків, до задньої стінки - замикаються в її тримач. Використання рейлінгів дає змогу збільшити внутрішній об'єм шухляди і запобігає випадінню вмісту. Tekform DW 145 передбачений для встановлення задньої стінки висотою Н=151мм, Tekform DW 182 - Н=224мм. Рейлінги та відповідні за розміром кріплення задньої стінки входять до комплекту шухляд Tekform.

          Tekform Slimline Drawer - вдосконалена версія висувних шухляд Titus з тонкостінними боковинами, застосування яких збільшує внутрішній простір за шириною.

Особливості системи висунення Tekform Slimline Drawer:

 • Має тонкостінні, товщина 14мм, металеві боковини, виготовлені з холоднопрокатної сталі, стійкої до деформацій і зносу. Захист металу від пари, перепадів температури, корозії тощо забезпечує порошкове фарбування. Поставляються в універсальному білому або модному кольорі антрацит.
 • Форма боковин Tekform Slimline Drawer дає можливість встановлювати дно, виготовлене з ДСП 16мм без фрезерування.
 • Боковини шухляд Tekform Slimline Drawer виробляються в таких висотах: H=80, 110, 155 і 204 мм.
 • У комплект Tekform Slimline Drawer входять боковини, направляючі повного висування, кріплення задньої стінки і кріплення фасаду.

          Компанія Titus приділяє велику увагу не тільки різноманітності форм і розмірів шухляд, їхній місткості та привабливості, а й спрямовує свої зусилля на виробництво якісного, надійного і довговічного продукту.

Технологічні та технічні характеристики систем висування шухляд від Titus, якими рівною мірою володіють Tekform і Tekform Slimline Drawer:

 1. Як механізм висувних шухляд використано напрямні прихованого монтажу, що складаються з трьох колін, які взаємодіють між собою, що відкриває повний доступ до вмісту.
 1. Направляючі повного висування для шухляд Titus виробляють на високоточному обладнанні з холоднопрокатної сталі підвищеної міцності (Q 235) з оцинкованим покриттям, що захищає метал від вологи, іржі, високих температур, подряпин і корозії. Максимально допустиме навантаження для системи висувних шухляд Tekform і Tekform Slimline Drawer - 40 кг.
 1. Плавне закриття шухляд забезпечує вбудований гідравлічний амортизатор власної розробки інженерів Titus. Амортизатори для Tekform і Tekform Slimline Drawer розраховані на довготривалу, безвідмовну роботу не тільки за великих навантажень, а й за екстремальних температур - від 0°C до 120°C. В основу роботи гідравлічного амортизатора закладено принцип Confident Close, що має на увазі триступеневий процес закриття: прискорення руху спочатку, після легкого поштовху шухляди; сповільнення при наближенні до корпусу; плавне доведення вглиб меблів. Завдяки амортизаторам Titus рух шухляд дуже м'який і практично безшумний.
 1. Висувна система обладнана механізмом синхронізації взаємодії напрямних, що дає можливість виготовляти шухляди завширшки до 1000 мм, які працюватимуть без люфту і матимуть стабільне положення в повністю відкритому вигляді.
 1. Легкість під час відкриття систем висувних шухляд Tekform і Tekform Slimline Drawer забезпечують оптимально підібрані пружини зворотного ходу, вмонтовані в напрямні.
 1. Гарантована робота систем висунення шухляд від Titus на відкривання/закривання за максимального навантаження становить 80 000 циклів, що підтверджено сертифікатами CATAS (Італія) і FIRA (Великобританія).
 1. Розробляючи форму та конструкцію боковин, інженерна група Titus враховувала концепцію Expanded tolerances, що декларує право на помилку в розмірах деталей із ДСП під час проєктування меблевих ящиків. У випадку Tekform і Tekform Slimline Drawer допускається похибка ширини дна шухляди в межах +/- 1мм, яка гарантовано не вплине на складання виробу і на його надійне функціонування.
 1. Простота, зручність і швидкість збирання шухляд від Titus грунтується на принципах Consumer Assembly Friendly (CAF) і реалізована за допомогою інтегрованих у боковини систем засувок і важелів, які дають змогу інтуїтивно й без особливих зусиль установити і так само легко їх демонтувати. А механізми регулювання дають можливість ідеально позиціонувати шухляду не тільки щодо корпусу меблів, а й інших її елементів. Діапазон регулювання положення шухляди: бокове (Ліворуч/Праворуч) +/- 1мм, по висоті (Вгору/Вниз) +/- 2мм.
 1. Для встановлення фасаду також передбачені спеціальні кріплення, які прикручуються до фасаду, а потім просто замикаються в спеціальні замки, розташовані в торці боковин шухляди.
 1. Для захисту механізмів і замків від забруднення, а також, щоб надати шухлядам Tekform і Tekform Slimline Drawer завершеного й елегантного вигляду, до комплекту входять декоративні заглушки технологічних отворів.
 1. Лінійка розмірів систем висунення шухляд Titus за глибиною: L=270, 300, 350, 400, 450, 500 і 550мм.

          Системи висувних шухляд Tekform і Tekform Slimline Drawer - чудове рішення для організації раціонального розміщення речей і предметів у сучасному інтер'єрі. Завдяки своїм характеристикам шухляди від Titus будуть незамінні в облаштуванні меблів для дитячої кімнати, кабінету, гардеробної, передпокою, але особливо кухні. Модний і нині стиль Хай Тек показав, наскільки зручні, функціональні та гігієнічні системи висувних шухляд для розміщення всього, що необхідно сучасній господині на кухні.

Переваги систем висувних шухляд Tekform і Tekform Slimline Drawer:

 • Максимальний комфорт під час користування шухлядами зумовлений плавністю, безшумністю, легкістю руху та наявністю системи інноваційних доводчиків.
 • Висока стійкість покриття боковин і напрямних для шухляд Titus дає змогу успішно використовувати їх в умовах підвищених негативних впливів, наприклад, у меблях для кухні, ванної кімнати, лабораторії, майстерні тощо.
 • Реалізована можливість виготовляти шухляди практично будь-яких розмірів, завдяки оптимальному підбору боковин і здатності витримувати великі навантаження, робить Tekform і Tekform Slimline Drawer універсальними для застосування в меблях різного призначення.
 • Легкість і зручність складання, встановлення, регулювання, а також демонтажу роблять таку систему ящиків популярною як для виробника, так і для споживача.
 • Фактично довічна гарантія безвідмовної та надійної роботи системи висувних шухляд Titus.
 • Сучасний, елегантний зовнішній вигляд і поєднання за кольором з декорами плитних матеріалів Tekform і Tekform Slimline Drawer стане справжньою знахідкою при створенні дійсно ексклюзивних меблів.

          Системи висувних шухляд Titus - продукція європейської якості, в якій ефективно поєднуються інноваційні технології, високий рівень матеріалів, що використовуються, та основи ергономіки. Tekform і Tekform Slimline Drawer пройшли всі необхідні випробування в спеціалізованих лабораторіях і сертифіковані CATAS (Італія) і FIRA (Великобританія) відповідно до вимог, що пред'являються до висувних систем.

          Висувні шухляди Titus, володіючи вагомими перевагами, належать до середнього цінового сегменту меблевої фурнітури з подібними характеристиками.

          Придбати Tekform і Tekform Slimline Drawer можливо в нашому Інтернет-магазині, замовити доставку в будь-який регіон України: Харків, Дніпро, Київ, Львів, Хмельницький, Полтаву та ін.