время работы

режим роботи:

пн-птн 9:00-18:00
Наш адрес: Тернопільська область с. Івачів Долішній вул.Бригадна 2/10
корзина Кошик:

Бренди

Купити системи для висувних шухляд Movimento за доступною ціною Тернопіль, Україна


Системи висувних шухляд - Movimento Plastik-Box

          В існуючому розмаїтті систем висувних шухляд Plastik-Box від італійського бренду Movimento посідає абсолютно особливе місце.

          Plastik-Box - система, що складається з пластикової шухляди і направляючих прихованого монтажу. Винятковість цієї системи висування полягає в самій шухляді, яка являє собою монолітний, герметичний контейнер. Movimento Plastik-Box - унікальний товар в Україні, який не має аналогів.

Технічні особливості системи висувних шухляд Plastik-Box:

 1. Обладнана направляючими прихованого монтажу з повним висуванням, виготовленими з холоднопрокатної сталі з оцинкованим покриттям. Максимально допустиме навантаження - 30 кг.
 1. Направляючі для шухляди Plastik-Box мають вбудовані доводчики Soft Closing для легкого і плавного закриття.
 1. Наявність синхронізаторів і зворотних пружин, вмонтованих у напрямні шухляд, забезпечує гарантовану надійну роботу в 50 000 циклів відкривань/закривань, а також плавний і безшумний хід.
 1. Шухляда Movimento Plastik-Box виготовлена з ударостійкого пластику підвищеної міцності, висота боковин і задньої стінки: H=96мм, передньої стінки - 110мм. Колір - універсальний сірий.
 1. Дно шухляди має анти-ковзну поверхню.
 1. Система висувних шухляд Plastik-Box виготовляється тільки в універсальній довжині: L=450мм, у ширинах: W=450, 500, 600мм. Висота мінімального отвору в корпусі меблів для встановлення шухляди: H=150мм.
 1. Для встановлення і демонтажу цих шухляд передбачені спеціальні важелі і засувки.
 1. Система висувних шухляд Movimento Plastik-Box має кріплення фасаду, оснащені механізмом точного регулювання (бокове - Ліворуч/Праворуч: +/- 2 мм, по висоті - Вгору/Вниз: +/- 2 мм).
 1. Щоб закрити всі монтажні отвори до комплекту Plastik-Box входять спеціальні декоративні заглушки.

          Movimento Plastik-Box - чудове рішення для раціонального зберігання різних предметів, які потребують особливої уваги. Це істотно розширює сферу його застосування в меблях, оскільки в шухляді Plastik-Box можливо розташувати все, що може протекти (косметика, побутова хімія, ліки, олії та ін.), розсипатись (порошки, крупи, капсули, намистини тощо) або забруднити (овочі, фрукти, фарби, інструменти та ін.).  Підвищені гігієнічні властивості роблять Movimento Plastik-Box затребуваними не тільки в побутових меблях, особливо для кухні, а й в закладах комерційного призначення: майстерні, аптеки, магазини побутової хімії, лабораторії, салони краси, кафе і лазневі комплекси.

          Plastik-Box можна встановлювати як звичайну, стандартну шухляду з фасадом і ручкою; за орними дверцятами або всередині іншої шухляди без фасаду (завдяки висоті передньої стінки); кілька шухляд Movimento Plastik-Box за одним фасадом, створивши таким чином висувну стойку. Такі можливості надають дизайнерам великий простір для фантазії при створенні сучасних меблів.

Переваги Movimento Plastik-Box:

 • Надійна, плавна та безшумна робота напрямних системи висувних ящиків.
 • Велика вага, яку зможе витримувати система висувних шухляд Plastik-Box - до 30 кг.
 • Хороший захист від шкідливих впливів як направляючих, так і самої пластикової шухляди.
 • Наявність вмонтованих у напрямні для шухляд дотягувачів Soft Closing, які забезпечують легке, повне і плавне закриття.
 • Суттєвий рівень гарантії безвідмовної роботи Movimento Plastik-Box на відкривання і закривання за максимального навантаження - 50 000 циклів.
 • Висока гігієнічність пластикового контейнера обумовлена можливістю прибрати будь-які забруднення за допомогою звичайних мийних засобів.
 • Можливість підтримувати системний порядок усередині скриньки за рахунок анти-ковзної поверхні днища.
 • Наявність системи швидкого монтажу дає змогу легко і правильно встановити ящик, і так само його демонтувати, наприклад, для прибирання.
 • Ідеально виставити фасади Plastik-Box щодо корпусу та інших елементів меблів дають змогу кріплення з механізмом регулювання.
 • Універсальні розміри: при глибині шухляди L=450 мм і можливих ширинах: W=450, 500 і 600мм, система висувних шухляд Movimento Plastik-Box може бути застосована в меблях будь-якого призначення.
 • Можливість зберігати продукти, що протікають, розсипаються або забруднені предмети, суттєво збільшують варіанти використання ящиків Plastik-Box.
 • Легкість компонування шухляд Movimento Plastik-Box з іншими елементами дає змогу створювати дійсно ексклюзивні за конструктивом меблі.

          У нашому Інтернет-магазині, окрім стандартних варіантів Plastik-Box, представлено систему з 3-х незалежних шухляд, інтегрованих у металевій стійці.

          Модуль із 3-х висувних шухляд Movimento Plastik-Box має ширину W=490мм, глибину: L=450мм і висоту H=572. Кожна з незалежних шухляд має технічні характеристики та особливості Plastik-Box. Монтується в меблі за допомогою нижніх кріплень до днища корпусу. Такий модуль можна помістити за дверцятами на петлях прямої або кутової секції меблів, обладнати кожну шухляду окремим або загальним фасадом, щоб зробити монолітну висувну стійку. Цей варіант Movimento Plastik-Box особливо цінний, коли є потреба в існуючій тумбі полиці замінити на шухляди, без демонтажу корпусу меблів і зміни розмірів, наприклад, у вже встановленій кухні.

          Унікальні на ринку України системи висувних шухляд Movimento Plastik-Box можна придбати в нашому Інтернет-магазині за вельми приємними цінами.

Ми організовуємо доставку нашої меблевої фурнітури до Києва, Харкова, Львова, Полтави, Хмельницького, Одеси та інших міст і населених пунктів України.