время работы

режим роботи:

пн-птн 9:00-18:00
Наш адрес: Тернопільська область с. Івачів Долішній вул.Бригадна 2/10
корзина Кошик:

Бренди

Системи для висувних шухляд Grass Hopper


Системи висувних шухляд Grass Hopper

          Серед розмаїття систем висувних шухляд, представлених на ринку України, продукція виробництва Grass Hopper посідає особливе місце, бо є найбільш бюджетною в цьому сегменті меблевої фурнітури.

          У нашому Інтернет-магазині подані два різновиди систем висувних шухляд виробництва Grass Hopper - Probox і Hafner генерація III.

          Probox і Hafner генерація III - системи, які призначені для швидкого і комфортного складання сучасної меблевої шухляди. По суті, являють собою набір із класичних металевих боковин заввишки H=80мм і напрямних прихованого монтажу. Відмінності між Probox і Hafner генерація III полягають у формі боковин, інші якості та властивості практично повністю ідентичні.

Технічні та технологічні характеристики систем висувних шухляд Probox і Hafner генерація III:

 1. Оснащені класичними двостінними сталевими боковинами специфічної форми з посадковим місцем для кріплення днища шухляди з ДСП 16мм без фрезерування. Висота боковин H=80мм.
 1. Боковини системи ящиків Grass Hopper покриті зносостійкою порошковою фарбою, яка забезпечує захист від вологи, перепадів температури, іржі та інших механічних впливів.
 1. У комплект Probox і Hafner генерація III не входять кріплення задньої стінки ящика. Це окремий комплект деталей, які можна придбати в нашому Інтернет-магазині. Кріплення передбачені для встановлення задньої стінки шухляди з ДСП 16мм, додаткове фрезерування деталі - не потрібне. Для стандартної конфігурації шухляди необхідні кріплення задньої стінки висотою 80мм.
 1. Якщо виникає необхідність збільшити внутрішній об'єм шухляд Grass Hopper, то таку можливість реалізовано завдяки встановленню кріплень задньої стінки заввишки 190 мм і рейлінгів. Рейлінги - поздовжні планки, які встановлюють уздовж боковин шухляди і кріплять до фасаду та задньої стінки, збільшуючи таким чином висоту шухляди. Використання рейлінгів запобігає випаданню предметів, що зберігаються в шухляді. Рейлінги для шухляд Grass Hopper йдуть у комплекті з кріпленнями задньої стінки H=190мм, і підбираються відповідно до глибини шухляди.
 1. Боковини шухляд Probox і Hafner генерація III можуть бути в універсальних білому і сірому кольорі, або в популярному кольорі - антрацит.
 1. Probox і Hafner генерація III обладнані направляючими для шухляд прихованого монтажу з повним висуванням, які дають змогу отримати максимальний доступ до вмісту.
 1. Напрямні для систем висувних шухляд Grass Hopper виготовлені з холоднопрокатної сталі із захисним оцинкованим покриттям. Витримують навантаження до 35 кг.
 1. Конструкція направляючих; наявність синхронізаторів, які відповідають за їхню злагоджену роботу; вбудовані зворотні пружини забезпечують плавну і безшумну роботу шухляд Probox і Hafner генерація III. Гарантована кількість відкривання та закривання при навантаженні - 50 000 циклів. Синхронізація роботи напрямних дуже важлива для стабільного функціонування шухляд завширшки понад 600мм.
 1. Системи шухляд Probox і Hafner генерація III обладнані вмонтованими дотягувачами Soft Closing, що сприяють плавному закриттю шухляди та затягуванню її в корпус меблів.
 1. Шухляди Grass Hopper оснащені спеціальними важелями та замками, що забезпечують легке встановлення та такий самий простий демонтаж, а також мають механізм точного позиціонування шухляди в корпусі меблів.
 1. У боковини Probox і Hafner генерація III вмонтовані спеціальні пристосування для кріплення і регулювання фасаду щодо корпусу та інших фасадів меблів. Щоб закрити технологічні отвори в боковинах, до комплекту входять спеціальні декоративні заглушки.
 1. Системи висувних шухляд Grass Hopper мають широку лінійку розмірів за глибиною: L=270, 300, 350, 400, 450, 500мм, що дає змогу використовувати їх у меблях різного призначення.

          За останні роки системи висувних шухляд набули неабиякої популярності, як у виробників, так і у споживачів меблів.

          Probox і Hafner генерація III від Grass Hopper стане гарним вибором для споживача завдяки зручності та комфорту використання, плавному, безшумному руху та легкому закриттю, раціональному використанню простору та надійності за великих навантажень, стійкості до різних негативних впливів і привабливому зовнішньому вигляду, довговічності та відносно низькій вартості.

Для виробників використання систем висувних ящиків Probox і Hafner генерація III

буде вигідним завдяки таким властивостям:

 • Конструкція системи Grass Hopper для шухляд продумана й орієнтована на простоту складання.
 • Боковини мають таку форму, завдяки якій деталі ДСП для шухляди не потребують додаткового фрезерування.
 • Широка лінійка розмірів дає змогу виготовляти шухляди необхідної глибини практично для будь-яких меблів.
 • Наявність вбудованих синхронізаторів у механізмів висування і можливість витримувати великі навантаження дають змогу використовувати Probox і Hafner генерація III для створення широких (до 900мм) шухляд.
 • Можливість збільшувати внутрішній об'єм шухляди завдяки застосуванню кріплень задньої стінки заввишки 190мм і рейлінгів до них.
 • Наявність системи швидкого монтажу з механізмом регулювання, яка істотно прискорює і полегшує встановлення, а також спрощує позиціонування шухляди відносно корпусу.
 • Для встановлення та ідеального позиціонування фасаду передбачено вбудовані в боковини кріплення з регулюванням.
 • Висока гарантія безвідмовної роботи дає змогу бути впевненим у надійності поставлених замовнику меблів.

          Підібрати необхідні варіанти систем висувних шухляд Probox і Hafner генерація III від Grass Hopper можна в нашому Інтернет-магазині за досить невисокими цінами.

          Ми здійснюємо доставку в Дніпро, Чернівці, Київ, Львів, Полтаву, Хмельницький, Одесу, Черкаси та населені пункти України.