время работы

режим роботи:

пн-птн 9:00-18:00
Наш адрес: Тернопільська область с. Івачів Долішній вул.Бригадна 2/10
корзина Кошик:

Бренди

Розсувні системи та механізми


Розсувні механізми

Розсувні механізми представлені двома видами:

- Комланарна розсувна система UNA Linea для шафи-купе з доводчиком на відчинення та зачинення дверей, діапазон отвору якого становить від 1500 мм до 3000 мм – від італійської компанії MOVIMENTO.

- розсувна система для фасадів малої ваги від української компанії F3M.


 

Компланарна розсувна система UNA Linea 

 

Компланарная раздвижная система UNA Linea

Особливість компланарної системи полягає в тому, що два дверні полотна, встановлені в два  полоза (своєрідні рейки), при їх закритті встають в одну єдину лінію, повністю приховуючи напрямні полоззя.

Двері працюють за принципом звичайних купейних дверей – рухаються за своїм окремим полозом. А ось при відкритті дверне полотно плавно висувається вперед і легко від'їжджає убік, відкриваючи вам доступ до шафи. При закритті двері повертаються на місце, і в результаті не спостерігається жодної "ступінчастості". Обидві двері стають в одну лінію.
Область застосування компланарних механізмів: вбиральні, шафи-купе, меблі для ванних кімнат, дитячі меблі, меблі для віталень та офісні меблі, меблі для передпокоїв та бібліотек, і навіть для міжкімнатних перегородок.

У нашому інтернет-магазині компланарні розсувні системи UNA Linea MOVIMENTO представлені в наступних розмірах: 1500 мм, 2000 мм, 2200 мм, 2500 мм, 3000 мм.

Компланарная раздвижная система UNA Linea

Переваги компланарної розсувної системи UNA Linea MOVIMENTO:

- Двері у закритому стані виявляються на одній лінії, утворюючи єдине полотно.
- Фактично мінімізується можливість появи зайвих зазорів. Похибка не більше 2 мм, що візуально створює ефект єдиного фасаду.
- Всі напрямні залишаються за дверима, прихованими від поглядів, а значить, пилу та сміття в полоззях набиватиметься менше.
- Естетична складова. Єдине полотно пропонує більше можливостей для створення оригінального декору.
- При компланарній системі двері зазвичай займають менше місця, аніж звичайні купейні. Отже, економиться до 10% простору в глибині шафи. Втім, все залежить від обраного дизайну та декору дверей.
- Завдяки компланарній системі двері тепер не відчинятимуться самостійно, тому що механізм надійно фіксує їх у закритому вигляді.
- Монтаж механізму вимагає мінімального простору і легкий в установці.

Розсувна система для фасадів малої ваги

РАЗДВИЖНАЯ СИСТЕМА ДЛЯ ФАСАДОВ МАЛОГО ВЕСА: РИГЕЛЬ ВЕРХНИЙ, F3M

Особливістю розсувної системи для фасадів малої ваги від української компанії F3M є те, що вона використовується для невеликих фасадів корпусних меблів, наприклад, бібліотек, сервантів або гарнітурів для вітальні, невеликими роликами.
Ригель Верхній + Ролик Нижній (напрямні для них поставляються окремо) призначені для розсувних фасадів малої ваги (до 20 кг). Ригель Верхній має зручну клямку-фіксатор, з її допомогою можна легко завести фасад у верхню напрямну. У Ролик Нижній інтегровані: спеціальний ексцентрик, що дозволяє регулювання фасаду по висоті та кульковий підшипник, що забезпечує надійне, плавне та безшумне ковзання дверей по нижній напрямній. При бажанні фасади встановлені таким чином можуть бути оснащені механізмами плавного закривання - Універсальними доводчиками F3M.

.