время работы

режим роботи:

пн-птн 9:00-18:00
Наш адрес: Тернопільська область с. Івачів Долішній вул.Бригадна 2/10
корзина Кошик:

Бренди

Полкотримачі, кріплення для скла та поличок


Тримачі для полиць

 

          Полиця - універсальний конструктивний елемент, який може бути використаний як для організації простору всередині меблів, так і як самостійна деталь інтер`єру.

          Полиці, як окремий елемент, застосовуються не тільки для зберігання різних предметів, а й несуть значне естетичне навантаження при створенні інтер’єру в певному стилі. Такі полиці встановлюються найчастіше прямо на стіну за допомогою спеціальних кріплень.

 

Типи кріплень для окремо-стоячих полиць:

 

 1. Металеві навіси-петлі та кутки - найпростіший спосіб монтажу полиці на стіну. Але при використанні петель полиця не зможе витримувати велику вагу, а металеві кутки мають мало привабливий зовнішній вигляд.
 1. Кронштейн - металева деталь, встановлена перпендикулярно стіні, на яку зверху кладуть і кріплять полицю. Для монтажу однієї полиці необхідно мінімум 2 кронштейни. Такий тип тримачів використовують для полиць із дерева, МДФ, ЛДСП та інших листових матеріалів.
 1. Консолі - візуально схожі на кутки, але несуть досить високе естетичне навантаження. Так, наприклад, для інтер`єру в класичному стилі використовують дерев`яні різьблені, а для обстановки в стилі модерн - металеві з різними декоруючими елементами консолі. Відмінною рисою консолей є наявність вертикальної опори, завдяки якій істотно підвищується стійкість, надійність і вантажопідйомність полиць.
 1. Полицетримачі прихованого монтажу - спеціалізовані кронштейни, на які одягаються полиці. Таке кріплення вимагає фрезерування в самій полиці, але при цьому стає абсолютно непомітним після встановлення.
 1. Полицетримачі з фіксацією - спеціальна меблева фурнітура, що являє собою майданчик, на який спирається полиця і верхній притиск. Такі полицетримачі мають безліч форм і розмірів, дають змогу кріпити до стін як полиці зі скла, так і досить товсті дерев`яні.

          У нашому Інтернет-магазині можна придбати полицетримачі для скляних полиць із притискним гвинтом, оснащеним силіконовою підкладкою, європейської якості за дуже демократичною ціною.

Полиці, які встановлюються всередині корпусу меблів, бувають:

 • Стаціонарні: мають подвійне призначення, оскільки крім функції зберігання предметів, ще й надають додаткову жорсткість корпусу меблів. Надійно кріпляться до боковин меблевого корпусу і не демонтуються протягом усього терміну експлуатації.
 • Знімні (вкладні): окремі деталі, які можна встановлювати та виймати за потреби в процесі експлуатації меблів.

          Для шаф, тумб, кухонних секцій із глухими фасадами вкладні полиці найчастіше виготовляють із того самого матеріалу, що й корпус меблів - ЛДСП, МДФ або дерева. Для встановлення таких полиць використовують найчастіше металеві полицетримачі без притиску. Часто металеві полицетримачі обладнують пластиковими ковпачками, які перешкоджають зайвому ковзанню полиці.

          Також, щоб унеможливити випадкове випадання полиці з усім вмістом із шафи, деякі виробники оснащують полицетримачі нижніми штирьовими фіксаторами. Це вимагає фрезерування отворів під фіксатори в площині полиці, але ці зусилля з лишком окупляться рівнем надійності - полиця не випаде і не завдасть травми, навіть якщо її потягнути на себе із зусиллям.

          Полицетримачі з нижнім фіксатором для полиць з листового матеріалу від італійського виробника Italiana Ferramenta можна придбати в нашому Інтернет-магазині.

          Великою популярністю користуються полиці зі скла у відкритих шафах, торговельних вітринах або в меблях з прозорими фасадами, оскільки візуально істотно полегшують конструкцію.

          Скляні полиці бувають різної товщини. Вибір залежить від розміру і того навантаження, яке потрібно буде витримувати скляній полиці в процесі експлуатації.

          Встановлення скляних полиць потребує особливої уваги, оскільки випадкове їх випадання може призвести до серйозних травм. Для монтажу таких конструктивних елементів існує великий асортимент полицетримачів саме для скла.

          Найпростіші зі скло-тримачів - металеві штифти з пластиковими насадками. Пластикові корпуси таких тримачів мають різну форму і виконують функцію анти-ковзної поверхні. Можуть мати зверху обмежувачі, які запобігають вивертанню полиці при нерівномірному навантаженні. Такі полицетримачі підходять тільки для невеликих скляних полиць. Їхньою перевагою є практична непомітність і досить низька ціна.

Для надійного кріплення полиць зі скла всередині меблів у нашому Інтернет-магазині можна обрати полицетримачі, що задовольняють практично будь-які потреби:

 1. Кріплення для скла F3M Eko, Simple 1, Simple 2, Littera F і Aumento:
 • мають металевий гвинтовий нижній притиск із силіконовою підкладкою для захисту скла;
 • Eko, Simple 1, Littera F - для скляних полиць товщиною від 4 мм до 8 мм;
 • Simple 2 - для скляних полиць товщиною від 7мм до 10мм;
 • Aumento - для скляних полиць товщиною від 7мм до 10мм;
 • Littera F і Aumento можуть використовуватися для кріплення скляних полиць на стіну.
 1. Кріплення для скла Özkardeşler Model 209:
 • притиск - пластиковий гвинтовий
 • для скляних полиць товщиною 4-6 мм.
 1. Кріплення для скла F3M Vizio:
 • має верхній притиск із пилкоподібним замком, який замикається в основі, фіксуючи скло, основа має майданчик із силіконовою прокладкою;
 • для скляних полиць 4-11мм;
 1. Кріплення для скла Italiana Ferramenta KRISTAL:
 • має нижній гвинтовий притиск із пластиковим майданчиком, верх паза полицетримача також оснащений пластиковою прокладкою, що максимально захищає скло від розтріскування під час затискання полиці;
 • для скляних полиць товщиною від 5 мм до 8 мм.
 1. Кріплення для скла Italiana Ferramenta KUBIC:
 • складається з двох частин: основи, обладнаної замком-засувкою, і кріплення, що здійснює верхній притиск;
 • основа і верхнє кріплення оснащені силіконовими прокладками, наявність яких дає змогу максимально надійно закріпити скляні полиці;
 • конструкція цього полицетримача дає змогу транспортувати меблі зі встановленими в них скляними полицями без попереднього їх демонтажу.

          Особливу увагу хочеться приділити системі монтажу полиць F3M Il Multilivello, призначеній  для раціональної організації простору всередині шафи або стелажа. Система складається з несучої шини і кронштейнів для полиць.

          Важливою особливістю системи F3M Il Multilivello є наявність монтажних отворів у несучих шинах для встановлення кронштейнів, розміщених через кожні 25 мм по вертикалі. Така організація встановлення полиць дає змогу швидко, без особливих зусиль переставляти полиці на потрібну висоту, максимально оптимізуючи простір.

          Для монтажу в боковинах корпусу меблів необхідно вифрезерувати пази завглибшки 7мм і завширшки 10мм, у який замикається несуча шина. В отвори, розташовані на шині, вставляються кронштейни. У системі F3M Il Multilivello існує два види кронштейнів - для полиць із листового матеріалу і скла. Кронштейни для скляних полиць оснащені спеціальними силіконовими присосками, які надійно утримують полицю на місці в процесі експлуатації.

          Система монтажу полиць F3M Il Multilivello ідеальне рішення для раціонального розташування різних предметів у шафах, гардеробних кімнатах, виставкових вітринах або складських стелажах.

          У нашому Інтернет-магазині є можливість придбати полицетримачі, що дають змогу вирішити практично будь-які завдання створення ефективного простору всередині меблів за допомогою полиць, за досить демократичними цінами.

          Поставляємо нашу меблеву фурнітуру в будь-яку точку України: Київ, Дніпро, Львів, Хмельницький, Вінницю, Харків, Полтаву та інші міста і населені пункти.