время работы

режим роботи:

пн-птн 9:00-18:00
Наш адрес: Тернопільська область с. Івачів Долішній вул.Бригадна 2/10
корзина Кошик:

Бренди

Направляючі Unihopper для меблів


Механізми та системи висувних шухляд - Напрямні Unihopper

           Кулькові направляючі повного висування - один із найбільш затребуваних видів меблевої фурнітури для висування шухляд. Завдяки своїй надійності і безвідмовності, ці напрямні заробили гідну репутацію у виробників меблів середнього цінового сегмента.

           Представлені в нашому Інтернет-магазині направляючі BF-PRO від польського виробника Unihopper успішно впораються з усіма функціями, необхідними для якісної роботи механізмів висунення шухляд.

          BF-PRO - кулькові направляючі повного висування, обладнані доводчиком Soft-Closing. Здебільшого використовуються для виготовлення меблевих шухляд із ДСП і МДФ. Мають підвищений ресурс за надійністю, вагою навантаження і довговічністю.

Направляючі для шухляд BF-PRO мають такі особливості та технічні властивості:

- Якість сировини: направляючі BF-PRO виготовляють із конструкційної холоднопрокатної сталі підвищеної міцності (Q 235), товщина стінок елементів S=1,2х1,2х1,25мм, висота H=45мм. Максимальне навантаження, яке витримує шухляда з такими напрямними - 35 кг. Обробка сталевого листа відбувається на високоточному обладнанні з ЧПУ.

- Покриття металу: конструкційні деталі направляючих для шухляд BF-PRO мають оцинковане покриття, яке захищає метал від випарів, корозії, іржі та інших шкідливих впливів.

- Конструкційні рішення: кулькові направляючі для шухляд BF-PRO мають нерозбірну трьох-колінну конструкцію полозів і обойм, що взаємодіють між собою за телескопічним принципом. Така система забезпечує максимальне висунення шухляди. Обойми оснащені спеціальним жолобком для розміщення в них кульок, які мають ідеальну форму і розмір. Щоб домогтися найкращого ковзання, кульки оброблені мастилом, що не застигає. Цей принцип влаштування напрямних повного висунення забезпечує плавну і практично безшумну роботу, а також виключає появу люфту.

- Технологічні рішення: висока точність виготовлення обойм, наявність фіксаторів, чітке калібрування кульок, застосування якісного змащувального матеріалу, а також виготовлення гумових і пластикових деталей із первинної сировини забезпечують безвідмовну роботу направляючих BF-PRO на відкривання та закривання до 60 000 циклів.

- Підвищений комфорт використання: направляючі для шухляд BF-PRO мають вбудовані доводчики Soft Closing, що забезпечують плавне закриття шухляди від легкого поштовху та повне її затягування в корпус. Ця опція особливо важлива за умови сильної завантаженості шухляди.

- Забезпечення простого встановлення: для полегшення монтажу напрямні BF-PRO оснащені системою важелів, під час натискання на які шухляду легко встановити або демонтувати. Встановлюються направляючі на боковину шухляди.

- Універсальність застосування: розмірна лінійка направляючих для меблів BF-PRO (L=350, 400, 450 і 500мм) дасть змогу зібрати найбільш затребувані варіанти шухляд. Також кульковими напрямними легко замінити морально застарілий роликовий механізм висування без зміни розмірів і конфігурації шухляди в наявних меблях.

Переваги направляючих для шухляд BF-PRO виробництва Unihopper (Польща):

  1. Максимальне висунення шухляди забезпечує повний доступ до вмісту.
  1. Здатність витримувати велику вагу - до 35 кг, дає змогу використовувати шухляди з такими направляючими для зберігання важких предметів.
  1. Суттєва гарантія безвідмовної роботи - 60 000 циклів відкривання/закривання.
  1. Надійний захист від впливу агресивних середовищ і механічних пошкоджень за рахунок оцинкованого покриття.
  1. Наявність дотягувачів, які додатково забезпечують бездоганний плавний і безшумний рух, легке і повне закривання з фіксацією.
  1. Можливість простого і швидкого монтажу/демонтажу.
  1. Універсальна лінійка розмірів: L=350, 400, 450 і 500мм.

          Направляючі для шухляд BF-PRO від польського виробника Unihopper повністю відповідають європейським стандартам висувних механізмів. Використання в меблях кулькових напрямних повного висунення з доводчиками дасть змогу втілити в життя найсміливіші дизайнерські проекти.

          Напрямні BF-PRO належать до середньої цінової категорії, при цьому мають вагомі переваги за якісними і технічними характеристиками.

          Придбати направляючі для шухляд BF-PRO можна в нашому Інтернет-магазині та замовити доставку у будь-яку точку України - Київ, Дніпро, Львів, Харків, Полтава, Тернопіль, Чернівці тощо.