время работы

режим роботи:

пн-птн 9:00-18:00
Наш адрес: Тернопільська область с. Івачів Долішній вул.Бригадна 2/10
корзина Кошик:

Бренди

Направляючі Movimento для меблів


Механізми та системи висувних шухляд - Напрямні Movimento

          За час свого існування кулькові направляючі здобули чималу популярність завдяки своїй надійності, функціональності, зручності використання за порівняно невеликої вартості.

          На цих принципах грунтувалися виробники меблевої фурнітури Movimento (Італія) під час розробки направляючих для шухляд Movimento N-Pro.

           Movimento N-Pro - кулькові направляючі повного висування підвищеної міцності, призначені для шухляд із ДСП і МДФ, а також застосовні для дерева і фанери. Асортимент меблевої фурнітури Movimento широко представлений у нашому Інтернет-магазині.

За функціональними можливостями направляючі

Movimento N-Pro поділяють на види:

 1. Movimento N-Pro стандартні - припускають відкривання і закривання шухляди безпосередньо користувачем.
 1. Movimento N-Pro Soft Closing - оснащені доводчиками, які повністю закривають шухляду після невеликого поштовху.
 1. Movimento N-Pro Push to Open - оснащені відштовхувачем, який дає змогу відкрити шухляду легким натисканням на фасад.

Технічні властивості та особливості направляючих для шухляд Movimento N-Pro:

- Якість сировини: кулькові направляючі Movimento N-Pro виготовляють із конструкційної вуглецевої холоднопрокатної сталі з підвищеними показниками міцності та зносостійкості, марка SPCC, стандарт JIS G 3141. Товщина стінок елементів стандартної системи S=1,1х1,1х1,2 мм, для конструкцій із доводчиками та відштовхувачами - S=1,2х1,2х1,2 мм, висота H=45 мм. Максимальне навантаження, яке витримує шухляда з направляючими Movimento N-Pro, - 45 кг. Виробляють ці напрямні шухляд на високоточному і технологічному обладнанні з ЧПУ.

- Покриття металу: елементи направляючих для меблів Movimento N-Pro мають подвійне гальванічне покриття, яке не тільки надійно захищає метал від усіляких шкідливих впливів, а й надає напрямним привабливого нікельованого кольору.

- Конструкційні рішення: повне висування шухляд із направляючими Movimento N-Pro забезпечується за рахунок трьох-колінної конструкції та чіткої взаємодії всіх елементів. Наявність в обоймах жолобка для точно відкаліброваних кульок і використання змащувального матеріалу, що не застигає з часом, дають змогу домогтися максимально безшумного плавного руху і мінімізувати люфт.

- Технологічні рішення: виробництво обойм напрямних на високоточному обладнанні, використання виготовлених із первинної сировини фіксаторів та інших, не металевих, комплектуючих, автоматизація відбору кульок, застосування мастила з низьким показником загусання дають змогу досягти максимального комфорту в користуванні направляючими для шухляд Movimento N-Pro, що гарантують їхню безвідмовність упродовж 50 000 циклів відчинення/зачинення.

- Підвищений комфорт використання: кулькові направляючі повного висування Movimento N-Pro мають два варіанти ергономічних опцій:

 • вбудовані доводчики Soft Closing - гідравлічні сталеві демпфери (амортизатори), розташовані в центрі кожної направляючої, плавно гасять надмірну швидкість шухляди, що закривається. Додатково напрямні Movimento N-Pro обладнані двома, оптимально підібраними на розтягнення пружинами, які дають змогу мінімізувати зусилля на відкриття і водночас забезпечують повне затягування шухляди в корпус, що має особливе значення за незначного навантаження, коли відсутній момент інерції.
 •  відштовхувач Push to Open - вбудований механізм, що дає змогу відкривати шухляду легким натисканням на фасад. Використання направляючих Movimento N-Pro з функцією Push to Open дає можливість виготовляти меблеві шухляди без ручок, що особливо актуально для виробництва сучасних меблів.

- Простота встановлення: кулькові напрямні повного висування Movimento N-Pro мають у своїй конструкції спеціальні засувки та важелі, що дають змогу з легкістю встановлювати та демонтувати шухляду з корпусу меблів. На шухляди направляючі кріпляться з боків.

- Системний контроль якості: направляючі Movimento N-Pro піддаються систематичним випробуванням на відповідність вимогам щодо навантаження і безвідмовної роботи, а також проходять дослідження стійкості гальванічного покриття. Для підтвердження здатності подвійного гальванічного покриття протистояти агресивному для металу середовищу, проводять тести в паро-сольовій камері протягом 48 годин. Відсутність корозії та деформації після таких дослідів показує, що напрямні для шухляд Movimento N-Pro можна використовувати не тільки для стандартних меблів, а й для лабораторій, майстерень, пралень, хімічних підприємств тощо.

- Універсальність застосування: технологічні характеристики кулькових направляючих Movimento N-Pro дають змогу встановлювати їх у наявних меблях замість роликових без зміни конструкції та розмірів готових шухляд. Широка лінійка розмірів напрямних у діапазоні від 250мм до 700мм з кроком у 50мм дає змогу використовувати Movimento N-Pro в меблях будь-якого призначення.

Переваги направляючих для шухляд Movimento N-Pro (Італія):

 1. Повне висунення шухляди забезпечує максимальний огляд і доступ до предметів, що знаходяться всередині.
 1. Можливість зберігати важкі та габаритні речі завдяки здатності витримувати навантаження до 45 кг.
 1. Високий рівень безвідмовного функціонування на відкривання і закривання - 50 000 циклів.
 1. Подвійна гальванізація забезпечує захист металу не тільки від пари, перепадів температури, механічних пошкоджень, а й від впливу більш агресивного середовища.
 1. Плавність і безшумність роботи напрямних, яку забезпечує висока технологічність і контроль за виробничим процесом.
 1. Можливість вибору напрямних із функціями як дотягувача, так і відштовхувача, що істотно підвищує ергономічні характеристики Movimento N-Pro.
 1. Реалізація системи швидкого монтажу корисна не тільки виробнику меблів, а й споживачеві.

           Кулькові напрямні шухляд Movimento N-Pro виробляють відповідно до вимог стандартів висувних механізмів, прийнятих у Євросоюзі. Суворий контроль за якістю сировини і дотриманням технологічних процесів на всіх етапах дає змогу виробнику випускати продукцію високого рівня і відносно невеликої вартості.

 

          Напрямні Movimento N-Pro один з найкращих варіантів відповідності ціни та якості.

          У нашому Інтернет-магазині представлений практично повний асортимент меблевої фурнітури для висунення шухляд італійського бренду Movimento.

          Здійснюємо доставку придбаної продукції в Дніпро, Хмельницький, Київ, Черкаси, Львів та інші населені пункти України.