время работы

режим роботи:

пн-птн 9:00-18:00
Наш адрес: Тернопільська область с. Івачів Долішній вул.Бригадна 2/10
корзина Кошик:

Бренди

Направляючі F3M для меблів


Механізми та системи висувних шухляд - Направляючі F3M.

          Направляючі для шухляд - один з основних видів фурнітури, без застосування якої важко собі уявити сучасні меблі. Висувні шухляди широко використовують під час виробництва меблів для дому - кухонь, дитячих кімнат, спалень, передпокоїв, гардеробних, а також у меблях комерційного призначення - офісних, торговельному обладнанні, майстернях тощо.

          Направляючі від бренду F3M, представлені в нашому Інтернет-магазині, можуть стати чудовим рішенням при виготовленні висувних шухляд для будь-яких меблів.

          Направляючі N-Wide (F3M) - лінійка кулькових напрямних повного висування з висотою H=42мм.  Призначені здебільшого для шухляд, виготовлених із ДСП і МДФ. На ринку меблевої фурнітури в Україні кулькові напрямні N-Wide (F3M) мають найоптимальніше співвідношення ціни та якості у своєму сегменті.

Надійне функціонування направляючих для шухляд N-Wide (F3M) забезпечується

за рахунок виконання таких умов:

- Якість сировини: напрямні N-Wide (F3M) виготовляють із бюджетної холоднопрокатної сталі підвищеної міцності (Q 195), товщина стінок елементів S=1,0х1,0х1,1 мм. Такий вибір впливає на зниження вартості, але водночас забезпечує здатність напрямних витримувати вагу до 30 кг.

- Покриття металу: елементи напрямних для шухляд від F3M оцинковані - сталеві конструкції надійно захищені від вологи, перепадів температури, іржі, корозії та інших механічних пошкоджень.

- Конструкційні рішення: направляючі N-Wide (F3M) складаються з трьох колін, що взаємодіють одне з одним. Саме така конструкція забезпечує повне висунення шухляди, надаючи максимальний доступ до вмісту. Наявність в обоймах спеціального жолобка, в якому розташовані кульки, роблять рух напрямних плавним і виключають зайвий люфт.

- Технологічні рішення: точність виготовлення обойм, наявність фіксаторів, оптимально підібрана кількість чітко відкаліброваних кульок, використання змащувального матеріалу, що згодом не пересихає, у напрямних для шухляд N-Wide забезпечують безшумну та безвідмовну роботу до 50 000 циклів відкриваннь/закривань.

- Забезпечення простоти встановлення: функція швидкого монтажу кулькових направляючих цього виду реалізована завдяки наявності вмонтованих важелів і засувок, які дають змогу швидко встановити шухляду в корпус меблів і демонтувати її за потреби. У напрямних N-Wide (F3M) передбачено бічне кріплення до шухляди.

-Універсальність застосування: можливість замінити в готових меблях роликові або наявні кулькові напрямні на більш функціональні без зміни розмірів шухляди. Широка лінійка розмірів: 250, 300, 350, 350, 400, 450, 500, 550 і 600мм, дає можливість застосовувати направляючі для шухляд N-Wide (F3M) у будь-яких меблях.

Переваги кулькових направляючих повного висування N-Wide (F3M):

  1. Відкритий доступ до вмісту шухляди.
  1. Досить високе навантаження на меблевий ящик - до 30 кг.
  1. Значна гарантія безвідмовної роботи при відкриванні/закриванні - 50 000 циклів.
  1. Хороший захист від шкідливих впливів за рахунок оцинкованого покриття.
  1. Плавний, безшумний рух із фіксацією в закритому положенні.
  1. Простота встановлення за рахунок наявності системи швидкого монтажу.
  1. Широка лінійка розмірів: L=250, 300, 350, 400, 450, 500, 550 і 600мм.

          Напрямні N-Wide (F3M) розраховані на покупця, який цінує надійність роботи, комфорт використання, практичність і довговічність елементів меблів.

          Купити кулькові направляючі повного висування N-Wide від бренду F3M можна в нашому Інтернет-магазині за дуже демократичними цінами.

          Ми здійснюємо доставку свого товару в Івано-Франківськ, Київ, Черкаси, Хмельницький, Одесу, Харків та інші населені пункти України.