время работы

режим роботи:

пн-птн 9:00-18:00
Наш адрес: Тернопільська область с. Івачів Долішній вул.Бригадна 2/10
корзина Кошик:

Бренди

Коректори для меблів


Коректори для меблів

 

          Пошкодження на поверхнях меблів виникають як у побуті, під час експлуатації, так і в процесі виробництва або транспортування.

          До найпоширеніших дефектів відносяться: вм`ятини від удару, відколи, тріщини, подряпини, потертості тощо, до яких схильні не тільки меблеві поверхні, а й елементи дверей, вікон, паркет або ламінат і багато інших предметів інтер`єру.

          У нашому Інтернет-магазині представлені реставраційні матеріали фірми BAO (Німеччина), призначені для усунення вад у різних виробів, як для приватного споживача, так і для виробників меблів і столярної продукції.

Матеріали для відновлення поверхонь меблів поділяють за призначенням на:

 1. Наповнювачі (воски меблеві та шпаклівки) використовують для усунення тріщин, вм`ятин, отворів та інших пошкоджень поверхні.
 1. Ретуші (спеціальні маркери, олівці та фарби) застосовують для відновлення потертостей, дрібних подряпин, знебарвлених ділянок та інших дефектів, за яких не порушена цілісність матеріалу.
 1. Коректори поверхні (аерозолі очищувальні, лаки, закріплювальні або тонувальні) дають змогу досягти максимально ідентичного покриття ремонтованої ділянки з самим виробом.

          Як наповнювачі для реставрації ми пропонуємо м`які та тверді меблеві воски BAO виробництва Німеччини.

          BAOWACHS 100 – м`який віск, використовується для усунення невеликих вм`ятин, відколів, подряпин, тріщин, відкритих швів тощо для відновлення поверхонь, що не піддаються інтенсивній експлуатації.

Переваги меблевого воску BAOWACHS 100:

 • підходить для реставрації всіх видів деревини, МДФ, ламінованої ДСП, пластикових поверхонь, а також елементів, покритих лаком або емаллю;
 • швидко твердне, не пересихає, не дає усадки, не вигоряє і не руйнується з часом;
 • має широку кольорову гаму: доступно 100 стандартних кольорів, а також палітри RAL і NCS;
 • є можливість змішувати кілька восків, попередньо розплавивши їх, для отримання потрібного відтінку;
 • простий у використанні: досить нанести віск на пошкоджену ділянку, прибрати надлишок і відполірувати поверхню, за необхідності можна покрити лаком;

          У нашому Інтернет-магазині воски BAOWACHS 100 представлені у вигляді трапецієподібних і напівкруглих брусків, а також є можливість купити м`які меблеві воски в наборах по 20 або 44 штуки в різних колірних гамах.

          BAOHARTWACHS 120 - твердий віск, застосовується для реставрації глибоких тріщин, відколів, вм`ятин та інших механічних дефектів на поверхнях меблів, які інтенсивно використовуються.

Переваги меблевого воску BAOHARTWACHS 120:

 • підходить для усунення пошкоджень для будь-яких видів дерева, фанери, МДФ, ламінованої ДСП, пластиків, штучного каменю, а також виробів, покритих лаком або емаллю;
 • застосуємо для відновлення крайок;
 • має стійкість до ультрафіолету і руйнування при значних навантаженнях;
 • виробляється в 100 стандартних кольорах, а також палітрах RAL і NCS;
 • є можливість змішувати кілька восків, попередньо розплавивши їх, для отримання потрібного відтінку;
 • для використання вимагає попереднього розплавлення за допомогою спеціального паяльника, але така технологія забезпечує максимальну адгезію з ділянкою, що реставрується;
 • піддається шліфовці, за необхідності можна покривати лаком;

          Для вирішення завдань зі швидкої реставрації виробів є можливість придбати набір BAOHARTWACHS 120 Holz-Grau 120/44/HG з 44 штук твердих восків у деревовидній і сірій колірній гамі, а також паяльник BAO для їхнього плавлення.

В асортименті продуктів BAO є спеціальні засоби для усунення серйозних дефектів:

 • BAOSCHELLACK 110 призначений для відновлення кутів, великих відколів, кромок, робочих поверхонь, виготовлених із дерева та пластику; витримує великі навантаження; ідеально підходить для реставрації антикваріату.
 • BAOHOLZKITT 700 - універсальна паста-шпаклівка для заповнення отворів від сучків, розколів структури деревини та інших ушкоджень; призначена для ремонту заготовок, з яких виготовлятимуться елементи меблів або столярні вироби; ідеально підходить для заповнення стиків.
 • BAOLIT - двокомпонентна шпаклівка з затверджувачем для ремонту великих ушкоджень на торцях і на поверхні дерева та пластику.

          Спеціальні продукти BAO завжди можна замовити, зв`язавшись із нашими менеджерами.

          Використання матеріалів для ретуші - найшвидший і найпростіший спосіб позбутися дрібних потертостей, подряпин та інших ушкоджень поверхні виробів із дерева та пластику.

          Ретуш від BAO - PIGMENTED LACQUER PEN 240 - фарбувальний, непрозорий маркер на акриловій основі; має високу адгезію, швидке затвердіння і висихання; стійкий до ультрафіолету, не стирається згодом; можна використовувати для дерева, фанери, меламінового покриття тощо.

          Ретуш від BAO - NON-STOP LACQUER PEN 241 - універсальний пігментний акриловий маркер; має високу здатність зафарбовувати дрібні ушкодження; швидко висихає і твердне; не стирається згодом; стійкий до ультрафіолету і впливів зовнішнього середовища; тому, окрім ретушування дерев`яних та пластикових поверхонь, може бути застосований для усунення дефектів покриття металопластикових вікон та інших конструкцій.

          Маркери PIGMENTED LACQUER PEN 240 і NON-STOP LACQUER PEN 241 доступні в 100 стандартних кольорах, а також у палітрах RAL і NCS.

          Ретуш від BAO - BAORETUSCHIERSTIFT 210 - непрозорий фарбувальний маркер на спиртовій основі; призначений для усунення дрібних подряпин на дерев`яних, пластикових та інших матеріалах; найефективніший під час відновлення країв, завдяки скошеному наконечнику; стійкий до витирання та ультрафіолету; виготовляється у 24 кольорах.

          Перед застосуванням маркерів BAO поверхня має бути очищена від пилу та знежирена. Після використання ретуші відреставровану поверхню, за необхідності, можна покривати лаком.

          Ретуші BAO можна ефективно використовувати в поєднанні з меблевими восками, м`якими та твердими, для створення деревоподібного чи іншого малюнка на поверхні.

          Щоб відремонтована ділянка не впадала в очі, особливо на фасадних елементах, необхідно досягти ідеальної відповідності покриття по всій поверхні виробу. Для цих цілей застосовують спеціальні аерозольні лаки.

          SPRAY CLEAR 800 HF - прозорий лак на основі нітроцелюлози, призначений для захисту відреставрованої ділянки, а також для надання потрібного ступеня блиску; не утворює плівки після використання.

          DECKLACK 800 – напівматовий тонувальний лак, що забезпечує захист і надає необхідний відтінок відремонтованій поверхні.

          Для професіоналів, які займаються реставраційними роботами на постійній основі, в нашому Інтернет-магазині можна придбати готові сервісні кейси, або, за допомогою менеджерів зібрати свій, індивідуальний набір матеріалів BAO для усунення найскладніших дефектів.

          Продукція BAO відповідає європейським стандартам за якістю та безпекою, а також ідеально відповідає потребам сучасної меблевої промисловості.

          У нас завжди можна придбати реставраційні матеріали BAO за досить демократичними цінами.

          Замовлений товар доставляємо в будь-яку точку України - Дніпро, Львів, Київ, Харків, Вінницю, Тернопіль, Івано-Франківськ та інші міста.