время работы

режим роботи:

пн-птн 9:00-18:00
Наш адрес: Тернопільська область с. Івачів Долішній вул.Бригадна 2/10
корзина Кошик:

Бренди

Скотч та клей для меблів


Клеї та скотчі

 

          Нині на ринку представлена величезна різноманітність клейових засобів для виробництва меблів. Клеї відрізняються за своїм призначенням, температурою використання, хімічним складом, кількістю компонентів, необхідних для надійного склеювання, часом застигання, стійкістю до різних впливів тощо. Є клеї вже готові до використання, які не потребують додаткових компонентів або обладнання для затвердіння, а є такі, для роботи з якими необхідне дороге високотехнологічне обладнання.

          У нашому Інтернет-магазині представлений клей ColorJoint, призначений для стикування стільниць без використання додаткових металевих з`єднувачів.

          Проблема стикування стільниць для кухонних меблів виникає, коли необхідно зробити єдину поверхню з окремих шматків, як в одну лінію, так і під кутом. На ринку меблевої фурнітури є спеціальні металеві з`єднувачі, які забезпечують надійне кріплення і захищають торці, але при цьому роблять зовнішній вигляд стільниці не дуже привабливим.

          Можливість безшовного з`єднання свого часу була успішно реалізована для стільниць зі штучного каменю (акрилового або кварцового), мармуру, граніту та оніксу, але це складна, трудомістка і досить дорога технологія, що вимагає спеціальних інструментів і навичок.

          У стільниць для кухні, в основі яких лежить ДСП або МДФ, вкриті HPL-пластиком, безшовне з`єднання стало можливим з розробкою спеціальних клеючих засобів, які здатні вирішувати всі проблеми, пов`язані зі склеюванням пористих матеріалів. Саме таким клеєм є ColorJoint виробництва Великобританії.

ColorJoint створений на основі інноваційної формули високоефективних загартованих полімерів.

Клей для стільниць ColorJoint вирішує основні завдання

склеювання пористих поверхонь (ДСП, МДФ):

  • Має високу адгезію, що забезпечує високий рівень жорсткості склеювання при невеликій витраті клею.
  • Забезпечує надійну герметизацію шва від вологи, мийних засобів тощо.
  • Створює щільне прилягання окремих частин стільниці одна до одної, має низьку усадку, що робить шов практично не помітним.
  • Ефективно склеює вологі та мокрі поверхні, тому може використовуватися для встановлення мийок та обробки вирізів у них.
  • Не має електростатичних зарядів, тому абсолютно не притягує пил.
  • Швидко твердне навіть за низьких температур. Склеєна стільниця повністю готова до експлуатації через 15 годин.
  • Є абсолютно екологічним, оскільки не має у своєму складі розчинників та інших небезпечних речовин, не виділяє запаху і випарів.

          Клей для стільниць ColorJoint простий у використанні і не вимагає спеціальних навичок. Для зручності, в комплект входить спеціальний аплікатор, за допомогою якого клей легко наносити на поверхні.

          ColorJoint прекрасно склеює не тільки ДСП і МДФ, а й нержавіючу сталь, скло, дерево, кераміку та інші матеріали, даючи змогу втілювати в життя найсміливіші дизайнерські рішення.

          Клей ColorJoint виробляють у 10-ти основних кольорах, це дає можливість підібрати потрібний відтінок під практично будь-який декор стільниці. ColorJoint не вигоряє від впливу ультрафіолету і не тьмяніє з часом, тому робоча поверхня кухні зберігатиме привабливий вигляд довгі роки.

          У нашому Інтернет-магазині завжди можна підібрати клей для стільниці ColorJoint саме тієї колірної гами, яка необхідна, і придбати його за досить невисокою ціною.

          Доставляємо замовлення на меблеву фурнітуру та супутні товари до Києва, Харкова, Львова, Одеси, Хмельницького, Полтави, Черкас та інших куточків України.