время работы

режим роботи:

пн-птн 9:00-18:00
Наш адрес: Тернопільська область с. Івачів Долішній вул.Бригадна 2/10
корзина Кошик:

Бренди

Демпфери, доводчики, відштовхувачі для меблів


Демпфери. Доводчики. Відштовхувачі.

          Демпфери, доводчики, відштовхувачі - окремий різновид меблевої фурнітури, за допомогою якої можна істотно вдосконалити меблі та зробити їх використання максимально ергономічним, комфортним і функціональним.

Демпфери.

          Демпфер меблевий (система тихого закривання) - універсальний меблевий амортизатор, який дає змогу безшумно зачиняти як двері, так і шухляди. Демпфери можна використовувати в традиційних розпашних шафах, для фасадів, що піднімаються, в шафах-купе, тумбах для взуття та багатьох інших.

          Демпфери за технологічним рішенням бувають механічними і монолітними (суцільнолитими).

За варіантом монтажу поділяють:

Демпфер (механічний) врізний:

 • забезпечує м`яке і безшумне закриття фасаду;
 • монтується в торець корпусу меблів;
 • вимагає глибокого свердління;
 • для швидшого закриття фасаду встановлюється ближче до петлі, для повільнішого - далі від петлі;
 • застосовується, як для розпашних дверей, так і для фасадів, що піднімаються вгору за допомогою газліфтів.

Демпфер силіконовий (монолітний) врізний:

 • істотно пом`якшує удар фасаду об корпус меблів при закритті;
 • встановлюється на торець корпусу меблів;
 • потребує невеликого свердління;
 • застосовується для дверей на петлях, газліфтах, розсувних системах, а також меблевих шухляд.

Демпфер (механічний) накладний:

 • створює можливість плавного, м`якого і безшумного закриття фасаду;
 • встановлюється на внутрішню стінку корпусу меблів;
 • оснащений спеціальним тримачем, який істотно прискорює і спрощує процес монтажу;
 • для більш швидкого закриття фасаду встановлюється ближче до петлі, для більш повільного - далі від петлі;
 • застосується, як для розпашних дверей, так і для фасадів, що піднімаються вгору за допомогою газліфтів.

Демпфер силіконовий (монолітний) самоклеючий:

 • дозволяє м`яко закривати меблевий фасад;
 • монтується на торець корпусу меблів;
 • застосуємо для розпашних, розсувних дверей, дверей, що піднімаються, а також меблевих ящиків.

          У нашому Інтернет-магазині представлені силіконові демпфери, як врізні, так і самоклеючі, які є найбюджетнішим варіантом відбійників для меблів. Мають прозорий колір, що робить їх практично непомітними, як у відкритому, так і в закритому стані.

          Для більш вимогливого покупця ми пропонуємо асортимент високоякісних демпферів польського виробництва Airtic.

Особливості демпфера Airtic:

 

 1. 1. Застосування у виробництві інноваційного пластику поліплекс, що забезпечує тривалу безвідмовну роботу в 50 000 циклів відкривання/закривання.
 1. Пневматичний принцип роботи демпфера Airtic забезпечує м`яке, плавне і безшумне закриття меблевого фасаду.
 1. Універсальність: може застосовуватися як врізний і як накладний, використовуючи спеціальні тримачі демпфера виробництва Airtic.
 1. Широка гамма кольорів: демпфери Airtic виробляють у білому, сірому, чорному, коричневому, а також у кольорі клен.

          Так само у нас можна придбати тримачі демпфера Airtic, використання яких суттєво спрощує монтаж, а також дає змогу легко вдосконалити вже встановлені меблі.

Асортимент тримачів для меблевих амортизаторів Airtic розрахований на вирішення будь-якої задачі і складається з таких видів:

 • тримач демпфера одинарний - для встановлення амортизатора меблевого на внутрішню поверхню корпусу; виготовляється в кольорах, що відповідають демпферам Airtic.
 • тримач демпфера подвійний - передбачає монтаж одразу двох амортизаторів для комфортного закриття важких меблевих фасадів;
 • тримач демпфера для газліфтів Movimento (також широко представлених у нашому Інтернет-магазині) - призначений для встановлення просто на газліфт шляхом простого замикання; колірна гама гармонізована з підйомниками Movimento.

Доводчики.

          Основна функція доводчиків - забезпечення плавного руху висувних або розсувних механізмів, фіксація у відкритому стані, а також м`яке, безшумне закриття меблевих фасадів. Головна ідея роботи доводчиків полягає в уповільненні руху механізму в разі різкого поштовху і поступового легкого повного закриття.

Типи доводчиків за принципом роботи:

 • Гідравлічний - доводчики, які приводяться в рух за допомогою поршня з маслом.
 • Пневматичний - доводчики, які приводяться в дію за допомогою стисненого повітря, що повністю унеможливлює протікання мастила в разі механічної поломки.

За призначенням доводчики меблеві поділяються:

 1. Доводчик для кулькових і роликових направляючих - окремий пристрій, що встановлюється на внутрішню бічну поверхню корпусу меблів у комплекті з активатором для цього типу висувних механізмів.
 1. 2. Доводчик для метабоксів - відрізняється від доводчика для напрямних тільки видом активатора, який відповідає пристрою метабокса.
 1. Доводчик універсальний для висувних механізмів - активатор розроблено таким чином, щоб він підходив і для кулькових або роликових направляючих, і для метабоксів.
 1. Доводчик для розсувних дверей - спеціальна система, що забезпечує плавне і безшумне закриття дверей невеликої ваги, встановлених у полегшені розсувні механізми.

          У нашому Інтернет-магазині можливо купити доводчик для дверей вагою до 30 кг AirticSLIDE M2, який чудово взаємодіє з такими розсувними системами, як Laguna "Fast", Sevroll "Micra", Bimak "Mini". Для спрощення встановлення системи доводчиків для дверей до комплекту AirticSLIDE M2 входить спеціальний шаблон.

Відштовхувачі.

          Відштовхувачі - спеціальна меблева фурнітура, яка призначена для відкривання фасадів одним натисканням, без використання ручок. Мають м`яке плавне спрацьовування. Ідея функціонування - після легкого натискання, відкрити фасад на невеликий кут.

За типом монтажу розрізняють:

 • Відштовхувач врізний: монтується на торець корпусу; для встановлення потрібне точне і глибоке свердління.
 • Відштовхувач накладний: монтується на внутрішню поверхню корпусу меблів за допомогою спеціальної системи кріплення і відповідного тримача.

Також, відштовхувачі мають два види наконечника штока:

 • Магнітний наконечник - для надійної роботи вимагає відповідного металевого активатора, який кріпиться на фасад. Така система дає змогу ідеально утримувати меблевий фасад у закритому положенні.
 • Гумовий наконечник - впирається в фасад, відштовхуючи при спрацьовуванні або утримуючи в закритому положенні. Дає можливість закривати меблеві двері практично безшумно.

          У нашому Інтернет-магазині представлено широкий асортимент відштовхувачів з гумовими або магнітними наконечниками, як врізних, до яких додатково можна придбати тримачі з системою швидкого монтажу, так і накладних, повністю укомплектованих і готових до встановлення.

          Ми пропонуємо відштовхувачі виробництва провідних виробників меблевої фурнітури: MetalImpex (Словенія), Titus (Словенія), Grass Hopper і F3M.

          Меблева фурнітура - демпфери, доводчики та відштовхувачі - призначена для комфортного, зручного, ефективного функціонування дверей, шухляд, підіймальних механізмів і розсувних систем, може бути встановлена як на етапі виробництва, так і у встановлених меблях.

          Підібрати таку фурнітуру можна в нашому Інтернет-магазині, виходячи зі своїх уподобань за досить демократичними цінами.

          Завдяки організованій доставці, наші товари доступні в будь-якій точці України - Дніпрі, Києві, Харкові, Вінниці, Тернополі, Івано-Франківську та інших містах.