время работы

режим роботи:

пн-птн 9:00-18:00
Наш адрес: Тернопільська область с. Івачів Долішній вул.Бригадна 2/10
корзина Кошик:

Про компанію  Ф3М

У нашому інтернет-магазині меблевої фурнітури Ви можете купити продукцію компанії F3M. Торгове підприємство F3M вже більше 20 років займається поставками з Китаю та Європи в Україну меблевої фурнітури та меблевих комплектуючих: напрямні кулькові, петлі меблеві, опори меблеві, полкотримачі, стяжки, кріплення, наповнення та оснащення кухні, шафи, карго, посудосушителі, системи для відходів , воскові коректори, відштовхувачі та відбійники, доводчики, декоративні елементи

Компанія F3M є офіційним представником в Україні таких європейських брендів як Airtic, BAO, Wiexpol, LUMINES, Titus, Rincomatic, Movimento, FBM


Постачання в Україну якісної меблевої фурнітури, яка для виробників меблів спростить та прискорить процес виробництва, а для споживачів меблів дасть можливість користуватися найкращим продуктом з найвищим комфортом та функціональністю.

Філософія Компанії F3M:


Меблева фурнітура та комплектуючі – це не просто сталеві та пластикові елементи, що дозволяють зібрати воєдино дерев'яні щити, фасади, частини та отримати готові меблі, меблева фурнітура та комплектуючі – це постійний процес Розвитку, Динаміки та Еволюції, що впливає на розвиток меблевої галузі. Меблева фурнітура та комплектуючі повинні зробити процес виробництва та використання меблів простим, швидким, комфортним, легким та зрозумілим.

Movimento - порівняно новий, європейський постачальник меблевої фурнітури, що розвивається, на український ринок. Під брендом Movimento виробляється чотири напрямки продукції: кулькові напрямні N-PRO, гідравлічні петлі з доводчиком PD-PRO, ліфти гідравлічні, газові (для відкривання меблевих фасадів вгору і вниз) LG-PRO, наповнення та оснащення кухні, відра та сегрегатори для сортування сміття , системи зберігання відходів SO-PRO.

Продукт під логотипом Movimento має на увазі ¦практичність, комфорт, сталість якості та естетичну завершеність - ці значущі для компанії тези коротко можна передати її слоганом: Movimento - Точність у Руху.

В магазині меблів для фурнітури можна ознайомитися і придбати кухонну фурнітуру від бренду Movimento.

Movimento – італійський бренд з надійною материнською лінією контролю якості кожної одиниці продукції.

TМ Movimento займається розробкою та виробництвом механізмів, систем та елементів для виробництва та комплектації сучасних меблів.

Наша мета – вберегти комфорт вашого будинку, затишок Вашої кухні та продовжити життя Ваших меблів.

Наша Компанія F3M є представником концерну Titus на ринку України.


Фірма Titus заснована в 1973 році і сьогодні Titus Group - це група компаній, що походять з Titus International в Англії, Lama Dekani в Словенії і Tekform Australia.


Основна діяльність компанії Тітус - розробка, виробництво та продаж меблевої фурнітури, гідравлічних демпферів, автоматичних складальних систем, оснастки, технологій лиття під тиском, нестандартних компонентів для лиття під тиском та технології ультразвукового кріплення Titusonic.


Завдяки інноваційному дизайну продукції, інженерному досвіду та ефективному обслуговуванню продукція компанії Тітус дає можливість нашим діловим партнерам підвищити продуктивність та якість, а також знизити витрати на складання, виробництво та інші процеси.

Дюбель Quickfit

1994 - Дюбель Quickfit для складання шафи без інструментів.

Винахід технології вставки дюбелів без інструментів став великим кроком у покращенні споживчого досвіду при складанні домашньої шафи. На сьогоднішній день Titus має найширший асортимент Quickfit, що застосовується для кулачкових та дюбельних рішень, торцевих з'єднувачів (System 6) та нероз'ємних з'єднувачів Quicklock.

2006 – Прибуття високоефективного дюбеля Combi Dowel.

Combi Dowel – це унікальний дюбель зі сталі з мінімальним вмістом цинку. Він зберігає високу точність та розмірну стабільність Titus і додає сталевий стрижень тадюбель Combi Dowel головку. Вони забезпечують покращене вилучення приводу для кращої продуктивності за допомогою викруток. Він виготовляється із використанням запатентованого процесу цинкування на машинах, створених в інженерному центрі Titus, що входить до підрозділу Titus Technologies.

З 2009 року розпочинається виробництво багатоцільового демпфера Titus.

Для забезпечення надійного демпфера для систем м'якого закриття шаф Titus, компанія Titus розробляє запатентовану технологію багатоцільового демпфування та запускає виробництво в Декані (Словенія).

Сьогодні демпфер Titus знижує рівень шуму і підвищує безпеку завдяки численним застосуванням в устаткуванні управління рухом, кухонних печах, пральних машинах, сміттєвих баках, лікарняних ліжках, внутрішніх та зовнішніх дверях, ванних кімнатах та багато іншого.


Компанія Titus є одним із провідних світових виробників демпферів (амортизаторів), які застосовуються в:

меблевої (наш клієнт IKEA — одна з найбільших у світі торгових мереж з продажу меблів та товарів для дому)

автомобільної промисловості (амортизатори для компаній Bently, Volkswagen)многоцелевой демпфер Titus

у виробництві побутової техніки, (наш клієнт  Miele & Cie. KG — німецький виробник побутової техніки преміум-класу)

санітарної техніки

медичного обладнання

торговельного обладнання

Амортизатори Titus виготовляються на високотехнологічному, сучасному обладнанні, яке проектується та випускається також корпорацією Titus, її машинобудівним підрозділом Titus Technologies (Lama Automation).


Амортизатори Titus розраховані на інтенсивну роботу за екстремальних температур навколишнього середовища (від 0°C до 120°C). Усі амортизатори проходять 100% автоматичне тестування якості при виході з конвейєра.


Технології компанії Titus, її багаторічний досвід, контроль всіх етапах виробництва дозволяють розраховувати на:
-М'яке, плавне, тихе закривання ящика, при різних швидкостях його закривання
-Рівномірну роботу амортизатора весь термін служби системи (з гарантією на 80 000 циклів відкривання-закривання систем Titus Tekform DW), що підтверджується випробуваннями-тестами, проведеними відомими сертифікаційними організаціями CATAS (Італія) та FIRA.(Англія)
-Невелике зусилля при відкриванні меблевої скриньки
-Надійну, передбачувано стабільну, однаково плавну роботу всіх амортизаторів, вбудованих у Ваші меблі.

З 2015 року Titus розширює свою актуальність у сегменті кухонь з випуском ящика Tekform, сімейства ящиків з подвійними стінками для простої установки кухонь та ванних кімнат. З того часу він був доповнений тонкою висувною скринькою Tekform другого покоління з гладкими бічними сторонами Tekformта покращеними експлуатаційними властивостями.

скрытые петли типа T (T-type)

 

 

2016 рік - з виходом на кухонний сегмент Titus розробляє приховані петлі типу T (T-type), щоб задовольнити вимоги найвибагливіших клієнтів, які шукають високу продуктивність та технічну досконалість.Завдяки тристоронній монтажній планці, що замикається, петля T-Type забезпечує інтуїтивно зрозуміле кріплення петлі до планки з трьох напрямків, що покращує і спрощує процес монтажу.

 

2017 Titus представляє високопродуктивний дюбель “Quickfit TL5 Full Metal Jacket” для найшвидшого складання будинку. Маючи більшу стійкість до висування дюбелів, він забезпечQuickfit TL5 "Full Metal  Jacket"ує оптимальну міцність і ефективні характеристики в МДФ, ДСП і цілісній деревині без використання дерев'яних дюбелів. Сталева втулка, що розширюється, забезпечує надійне зчеплення в отворі для дюбеля діаметром 5 мм, розширюючи тим самим використання технології вставки дюбелів Quickfit без застосування інструментів для ще ширшого спектру застосувань в меблів.

 

Компанія Pol-Met є власником бренду Airtic Professionals та єдиним виробником безшумної системи закриття Airtic (Airtic Locking Silent System).

Заснована в 1981 році і з тих пір займається виготовленням меблевої фурнітури. Компанія знаходиться неподалік Кракова, вся продукція виробляється в Польщі.

У нашому асортименті системи закриття Airtic представлена ​​як демпфер для тихого закривання Airtic.

Компанія постійно прагне представити нові продукти, що відрізняються найвищою якістю виконання та нестандартними рішеннями.

 

Компанія WiexPol була заснована у 1996 році з ініціативи її нинішнього президента Wiesław Szymański.

Історія компанії – ефективний розвиток на польському та зарубіжному ринку меблів.

Компанія виробляє дротяні вироби для: меблевого обладнання, холодильного обладнання, торговельного обладнання. Завдяки висококваліфікованій команді є можливість швидко реалізувати стандартні замовлення, а також унікальні замовлення.

 

Компанія Grass Hopper Polska більше 25 років організовує поставки на ринки Польщі, Білорусії, України меблевої фурнітури та комплектуючих: кулькові напрямні BF-PRO, направляючі прихованого монтажу COMFORT та COMFORT-PRO, системи для висувних ящиків PROBOX, ліфти гідравлічні, газові фасадів вгору та вниз), петлі, петлі з доводчиком GH-PRO, наповнення та оснащення кухні, карго SC-PRO, системи в кутові секції MAGIC CORNER та INNOVA.

 

Unihopper

У нашому інтернет-магазині меблевої фурнітури можна придбати петлі меблеві  виробництва компанії Unihopper. Міжнародна компанія Unihopper, яка є частиною компанії Grass Hopper Polska, здійснює поставки на ринки Польщі, Білорусії, України, Голландії, Англії, Колумбії, Китаю, Греції меблевої фурнітури та комплектуючих: кулькові напрямні, напрямні прихованого монтажу, системи для висувних ящиків Mag гідравлічні, газові (для відкривання меблевих фасадів вгору та вниз), петлі з доводчиком, наповнення та оснащення кухні (карго, системи для відходів, системи в кутові секції), наповнення та оснащення шаф та гардеробних кімнат. Вся продукція під лого Unihopper має великий ресурс роботи та високу якість, розраховану на вимогливого покупця.
У нашому інтернет магазині меблевої фурнітури можна придбати петлі меблеві виробництва компанії Unihopper.