время работы

режим роботи:

пн-птн 9:00-18:00
Наша адреса: вул.Зернова 51-а, м Харків, 61124
корзина Кошик:

Бренди

Системи відер в магазині меблевої фурнітури F3M в Харкові


Магазин меблевої фурнтіри Ф3М 

відра для сміття або системи для відходів

Системи для збирання відходів від Італійського виробника – бренду MOVIMENTO

Ця система представлена у вигляді готових рішень, висувних ємностей на телескопічних напрямних з доводчиком.

Напрямні виконані з конструкційної сталі високої якості на сучасних автоматизованих лініях, всі пластикові деталі виготовлені з первинних матеріалів, на основі синтетичної смоли під час контролю Європейських фахівців.

Продукція компанії MOVIMENTO має підвищений ресурс завдяки високому контролю за виробництвом та якістю матеріалів.

Гарантія долговічності:

• Усі механізми розраховані на 50 000 циклів Відкривання-Закривання

• Сталеві деталі мають порошкове покриття – надійний захист від механічних впливів та корозії.

• Відра виготовляються з ударостійкого пластику та комплектуються сталевими ручками зі зносостійким полімерним покриттям.


Швидка, надійна та проста інсталяція:

• Моделі 609 і 611 поставляються у вже зібраному вигляді - їх рамна сталева конструкція легко кріпиться, лише кількома саморізами, до днища корпусу меблів.

• Моделі 1364 та 1385 в комплекті мають настановні шаблони – вони допомагають максимально інтуїтивно та безпомилково монтувати систему на стійові деталі корпусу меблів.

• Моделі 609, 611 і 1364 оснащені кріпленнями до фасаду, регульованими в трьох площинах - простий і точний спосіб коригування положення фасаду, з яким взаємодіє система, по відношенню до корпусу меблів та інших фасадів.


Функціональність та комфорт:

• Моделі 609, 611 і 1364 оснащені напрямними кульковими повного висування з доводчиком — максимальний доступ до системи для зручного користування та плавне, тихе її закривання в корпус меблів, лише одним рухом

• Всі моделі оснащені кріпленнями до фасаду - синхронне відкривання та закривання фасаду та системи

• Всі моделі передбачають відсутність необхідності знімати кришки відер для користування — кришки або відкриваються-закриваються автоматично (Модель 1385), або залишаються в корпусі меблів в момент висування системи (Моделі 609, 611, 1364) і відповідно прикривають вміст відер, коли система знаходиться в закритому положенні