время работы

режим роботи:

пн-птн 9:00-18:00
Наша адреса: вул.Зернова 51-а, м Харків, 61124
корзина Кошик:

Бренди

Механізми і системи висування меблевих шухляд


 Механізми і системи висування меблевих шухляд

У нашому інтернет-магазині, в розділі Механізми та системи висування меблевих ящиків, Ви знайдете меблеву фурнітуру, за допомогою якої можна зробити процес користування ящиками Ваших меблів (Кухні, Передпокою, Спальні, Дитячих меблів, Офісних меблів, Меблів для ванних кімнат , Вітрини, Шкільних меблів, Меблів для аптек та лабораторій, Меблів для житлових кімнат, М'яких меблів) - тихим, комфортним, ергономічним і максимально функціональним.


Механізми та системи висування меблевих ящиків поділяються на :

Варіанти висування

НаправляющиеЧасткового, 3/4 - конструкція таких механізмів складається з двох колін і не розрахована на повне напрямні часткового висування ящика. При максимально висунутому положенні частина ящика (близько 25%) все одно залишатиметься в корпусі меблів. Це ускладнює процес користуванням ящиком, Ви не побачите відразу весь його вміст і не зможете його бездоганно діставати з дальньої задньої частини ящика, що залишився в корпусі меблів.
Повного - тут, завдяки наявності в конструкції трьох колін, що спрямовують взаємодіючих між собою, ми при всьому висуванні механізму, отримаємо 100% відкривання меблевої скриньки, з максимальним його оглядом і з найбільш зручним доступом, навіть до його найдальшої задньої частини.

                      Функціонал


Без доводчика - механізм для висування меблевої скриньки, що не має у своїй конструкції доводчика, що допомагає ящику плавно дозакритися в корпус меблів. Щоразу, користуючись таким без доводчика меблевою шухлядою, доведеться контролювати процес його повернення в корпус меблів, не прибираючи руку з ящика, поки він повністю не опиниться в закритому положенні.

З доводчиком, Soft Closing - меблеві ящики, що мають таку функцію, будуть комфортні, ергономічні і безшумні у використанні. Щоб закрити такий меблевий ящик, потрібно злегка підштовхнути його в напрямку корпусу меблів, далі, в певний момент, спрацює механізм доводчика, який плавно дотягуватиме ящик у корпус меблів, при цьому погашаючи надмірну швидкість його закривання, якщо ви не розрахували і дуже штовхнули меблева скринька.

З відштовхувачем, Push to Open - вбудований у конструкцію висувної системи натискний механізм (TIP-ON) дає можливість користуватися меблевими ящиками, що не мають ручок (данина сучасній моді, тенденції мінімалізму). Дедалі більше меблів зараз виготовляється з фасадами без лицьової фурнітури – ручок. Щоб відкрити таку меблеву скриньку без ручки, але оснащену висувною системою з відштовхувачем, потрібно просто натиснути на її фасад, ящик спочатку трохи заглибиться в корпус меблів (при проектуванні меблів потрібно враховувати, що конструкція такої висувної системи Push to Open передбачає наявність технічного зазору між корпусом меблів та фасадом ящика, це відповідно відобразиться на загальному зовнішньому вигляді меблів), в цей час спрацює механізм відштовхування, і ящик викотиться з корпусу меблів настільки, щоб можна було взяти його рукою за фасад, і тоді вже повністю висунути ящик. Щоб закрити таку шухляду, потрібно буде примусово її повернути в корпус меблів до характерного клацання, поки відштовхувач не спрацює на закривання.

Гарантії

    50 000 циклів роботи, 80 000 циклів роботи, Довічна гарантія - відомі, солідні виробники механізмів для висування ящиків замовляють для своєї продукції тести-випробування у спеціалізованих організацій: SGS (Швейцарія), CATAS (Італія) та FIRA (Англія) та ін. Суть яких-перевірити, в яких умовах, з яким навантаженням і скільки разів працюватиме вироблений ними механізм. Механізми для висування ящиків, наприклад, тестують наступним чином: виготовляють меблеву скриньку відповідно до вимог інструкції виробника механізмів для висування ящиків, монтують на нього тестований механізм, навантажують ящик допустимою максимальною вагою, яку вказують виробник (наприклад 40 кг), середовище, в якому передбачається використання механізму, що тестується у споживача (певна температура, вологість) і відкривають - закривають зі швидкістю, з якою це буде здійснювати споживач. Ці відкривання-закривання будуть проводитися в спеціальних приміщеннях, за допомогою машин, обладнання, що складаються з електродвигуна, пристроїв, механізмів, які і будуть здійснювати ці робочі цикли, і звичайно ж, лічильника-реєстратора, який фіксуватиме кількість циклів відкриттів-закривань тестованих систем для меблевих ящиків. У процесі тесту йде моніторинг механізмів, що випробовуються, на предмет їх цілісності і відповідності первинному виду перед стартом тесту. Якщо механізм виходить з ладу – тест зупиняється, складається певний документ. Після досягнення, наприклад, значення в 80 000 циклів роботи (того значення, на яке і розраховував виробник механізму), випробування зупиняється, і результати тесту фіксуються протоколами, пізніше оформляються сертифікати. Отак і з'являються гарантійні зобов'язання від виробника механізмів для висування ящиків на 50 000 циклів роботи, 80 000 циклів роботи. Довічна гарантія - деякі виробники дають таку гарантію, найчастіше вона має на увазі наступне: виробник впевнений у тому, що його механізм витримає мінімум 80 000 циклів відкривань -закривань, а ящик кухні, наприклад, на якому встановлено такий механізм, відкривається за день, припустимо , 15 разів, множимо, припустимо, на 365 днів на рік, отримуємо 5475 циклів, 80000 ділимо на 5475, а це вийде більше 14-ти років роботи механізму. Дуже рідко, коли кухня, де знаходиться механізм, що розглядається, буде ще "жива" через 14 років. Ось так і з'являється довічна гарантія на механізми висунення меблевих ящиків.

 

Типи конструкцій

Роликові направляючі, їх комплект, це дві пари колін - штамповані сталеві пластини, покриті порошковою фарбою (зазвичай у кольорі білий, рідше – коричневий, ще рідше – сірий) із пластиковими роликами, заклепаними по краях. Одна пара призначена для монтажу на ліву сторону, інша – на праву сторону ящика, корпусу меблів. Цей механізм, на суб'єктивну думку нашого інтернет-магазину, морально застарів, він має неповне висування, при використанні видає шум, не надійний в експлуатації, тому в нашому асортименті його немає.


Метабокси – тут використано принцип Роликових напрямних (штамповані сталеві пластини, покриті порошковою фарбою, із пластиковими роликами, заклепаними по краях). У їхньому комплекті замість колін роликових напрямних, що кріпляться до ящика, містяться вже готові боковини меблевої скриньки, з регульованим кріпленням до фасаду. Цей механізм при експлуатації видає такий же шум, як і роликові напрямні, він краще за них, за рахунок іншого, надійнішого способу монтажу, наявності регулювання фасаду, але всі ці поліпшення подорожчали виробництво механізму, зробили його менш конкурентним з іншими, більш сучасними системами. Тому його немає в нашому асортименті.


Кулькові направляючі, представлені у нас, є механізмом для повного висунення Шарикові напрямні меблів, завдяки конструкції з трьох колін, виготовлених з холоднокатанної сталі, з оцинкованим або гальванічним покриттям, з'єднаних між собою пластинами, з вбудованими в них кульками. Кулькові напрямні універШариковые направляющиесальні, в комплекті два механізми, будь-який з них може бути встановлений як на праву, так і на ліву сторону ящика корпусу меблів. Кулькові напрямні мають можливість швидкого монтажу та демонтажу ящика з корпусу меблів - завдяки спеціальним важелям, що дозволяють одним натисканням на них роз'єднати коліна напрямних і легко витягнути меблевий ящик з корпусу меблів. Цей механізм можна використовувати з навантаженням на ящик від 30 до 45 кг (залежно від моделі). Кулькові напрямні мають стійкий, плавний безшумний хід. Вони можуть бути встановлені замість роликових напрямних (не таких тихих, надійних, зручних у використанні), без будь-яких конструкційних змін у існуючих меблях. У нашому інтернет магазині можна придбати дві моделі кулькових напрямних: напрямні F3M N-Wide заввишки H=42 мм (навантаження 30 кг) завдовжки від 250 до 600 мм та напрямні Movimento N-Pro заввишки H=45 мм (навантаження 45 кг), завдовжки від 250 до 700 мм.


Напрямні прихованого монтажу (Тандеми) - конструкція, спосіб встановлення цих напрямних (на дно меблевої ящика) дозволяють їм бути практично невидимими у вже готових меблях і мати максимум корисного простору всередині ящика (найефективніше використання ширини меблевої ящика). Виготовляються вони з оцинкованої холоднокатанної сталі з оцинкованим покриттям і мають вбудовані механізми плавного дозакривання. Ці напрямні можуть бути як часткового, 3/4 висування (два коліна в конструкції), тНаправляющие скрытого монтажаак і повного (три коліна в конструкції). Напрямні прихованого монтажу часткового, 3/4 висування більш бюджетна версія, тому ця модель напрямних не має швидкознімних замків, в нашому магазині вони представлені в довжинах від 270 мм до 500 мм і розраховані на навантаження до 30 кг. Напрямні прихованого монтажу повного висування комплектуються швидкознімними замками (спеціальними пристроями, що з'єднують корпус ящика з направляючими), які дозволяють знімати меблеву скриньку з вже вбудованих у корпус меблів напрямних. Ці замки дають можливість не тільки легко, швидко і багаторазово виймати ящики з корпусу меблів, але і максимально зручно, точно відрегулювати в трьох площинах положення фасаду меблевої ящика по відношенню до інших фасадів, корпусу меблів. У напрямних прихованого монтажу повного висування також передбачені синхронізатори - плавна та злагоджена робота всіх трьох колін механізму (без ударів частин колін один об одного), навіть при різкому відкриванні або закриванні меблевих ящиків. НТандембоксыавантаження на ці напрямні до 30 кг, доступні довжини в нашому інтернет-магазині – від 300 до 550 мм.

Системи для висування ящиків (Тандембокси) - це найвищий ступінь еволюції механізмів для Тандембокси висування меблевих ящиків. Така система має на увазі практично готовий комплект для монтажу меблевої скриньки (зрозуміло крім фасаду, деталей з ДСП: дна і задньої стінки): триколінні напрямні повного висування з доводчиком Soft Closing (рідше з відштовхувачем Push to Open), сталеві боковини, спеціальні механізми регулювання положення ящика (по відношенню до корпусу меблів, іншим ящикам), кріплення до фасаду, декоративні заглушки технічних отворів, кріплення задньої стінки, а іноді і Рейлінги (поперечки, які встановлюються подовжньо над сталевими боковинами систем , що збільшують висоту системи і таким чином додають внутрішній корисний простір ящика).

Ящики, що оснащені подібними системами, будуть комфортними та ергономічними за рахунок напрямних повного висування та доводчиків, вбудованих у них. Будуть довговічними та актуальними за рахунок сталевих боковин систем із зносостійким порошковим покриттям, які гарантують підвищену стійкість: до механічних пошкоджень, потертостей, подряпин, до впливу пари, високої температури, вологи. Це особливо актуально для кухонних меблів, де найінтенсивніше і найчастіше використовується елемент - меблевий ящик. Оснащені подібною системою Ваш ящик довгі роки матиме гідний і охайний вигляд. Буде максимально функціональним за рахунок органайзерів, які можна придбати додатково, це спеціальні роздільники внутрішнього простору ящика, що дозволяють зберігати вміст меблевих ящиків у встановленому Вами порядку.

Для цих систем можна опціонально придбати спеціальні кронштейни, панелі і, прикріпивши їх до передньої частини сталевих боковин - систем, можна використовувати як внутрішні ящики, встановивши їх усередині корпусу меблів за меблевими дверцятами (що окремо відкривається за допомогою завіс), або ж за високим фасадом іншої системи (розташованої нижче: спочатку відкриваємо цю нижню систему, а потім зможемо висунути сам цей внутрішній ящик). Встановивши кілька систем одна над одною в пеналі (у високому корпусі меблів), за одним загальним меблевим фасадом, ми отримаємо більш економічний і практичний аналог кухонних колон - високих карго, таких як карго Maxi, загалом – більш дорогіших, громіздких і не завжди зручних в експлуатації конструкцій.
Незважаючи на порівняно велику кількість деталей, з яких складаються подібні системи (щодо інших механізмів висування ящиків), монтаж таких систем буде простим. У нашому магазині ми пропонуємо системи від компаній, які виробляють свою продукцію з максимальною турботою про клієнтів, а саме:

1) Легка, швидка, безпомилкова та зручне для споживача збирання меблів
2) Продумані точні механізми регулювання положення систем, з можливістю інтуїтивно, точно і надійно позиціонувати ящик як щодо корпусу меблів, так і інших ящиків
3) Комплектність - у фабричній упаковці цих систем є майже все для складання та встановлення їх у меблі (крім фасаду, деталей із ДСП: дна, задньої стінки та кріплень задньої стінки), і Вам не потрібно пам'ятати, що система складається з великої кількості деталей , і не потрібно турбуватися, що якщо Ви забудете передбачити хоча б один елемент системи, збирання меблів може не відбутися у Вами запланований час.

Допустиме навантаження на системи, представлені в нашому магазині: 30, 35 та 40 кг. Розміри: довжина від 270 до 500 мм, висота: 70, 80, 120, 145, 170, 182 мм.


Система для висування ящиків Plastic-Box (Пластикбокс або Пластиковий ящик) - унікальний продукт, що не має аналогів на Українському ринку. Ця система заслуговує на особливу увагу, тому що являє собою цільнолітий, герметичний пластиковий контейнер з боковинами, передніми і задніми стінками висотою H=96 мм і дном, що не ковзає - гідний аналог меблевої скриньки (для якої, на відміну від Пластикбоксу, обов'язково доведеться окремо замовляти деталі з ДСП для дна, боковин, задньої та передніх стінок). Пластикбокс має всі основні атрибути систем для висування меблевих ящиків: кріплення до фасаду, вбудовані механізми регулювання положення фасаду, декоративні заглушки технічних отворів, що спрямовують прихований монтаж повного висування з доводчиком.

Для установки системи Пластикбоксу Вам потрібно лише:

Пластик Боксы1)Дістати систему із заводської упаковки
2) Закріпити її напрямні в корпусі меблів декількома шурупами
3) Зафіксувати систему на напрямних і приєднати до лицьової частини пластикового контейнера фасад ящика (якщо передбачається використовувати як класичну ящик)


Універсальність конструкції Пластикбоксу:
1) Можливість встановлювати на нього меблевий фасад з ручкою та використовувати Пластиковий ящик (ПластикБокс) як класичну меблеву скриньку

2) Можливість застосовувати Пластикбокс як внутрішній ящик, встановивши його всередині корпусу меблів за меблевими дверцятами (що окремо відкривається за допомогою петель), або ж за високим фасадом іншого ящика, розташованого нижче (спочатку відкриваємо цей нижній ящик, а потім зможемо висунути сам Пластик)
3) Встановивши кілька Пластикбоксів один над одним у пеналі (у високому корпусі меблів), за одним загальним меблевим фасадом, ми отримаємо більш економічний і практичний аналог кухонних колон - високих карго, таких, як карго Maxi, загалом-то дорожчих, громіздких і не завжди зручних в експлуатації конструкцій
Основна перевага Пластикбоксу - завдяки його герметичності, мультизастосовуваності та універсальності, у Ваших меблів з'явиться спеціальне місце, де Ви зможете охайно та безпечно зберігати: сипучі продукти, овочі, фрукти, лікарські засоби та рідини (наприклад: йод, зеленку), побутову хімію, миючі  засоби, вологі губки після миття посуду, загалом все те, що може бути в пилу, землі, лушпинні (буряк, морква, цибуля, часник, картопля), розсипатися (крупи, каші, цукор), пролитися (олії, о