время работы

режим роботи:

пн-птн 9:00-18:00
Наш адрес: Тернопільська область с. Івачів Долішній вул.Бригадна 2/10
корзина Кошик:

Доставка.

Ми цінуємо кожного свого покупця. Спільне розвиток Вашого бізнесу - ключовий пріоритет нашого інтернет-магазину меблевої фурнітури. Саме тому інтернет-магазин F3M дає можливість Вам, нашим клієнтам, отримати безкоштовну доставку при замовленні на 5 000 гривень. Сума доставки товарів до 5 000 гривень - за тарифами перевізника. Відправка замовлень здійснюється день в день або на наступний день,крім сб-вскр.

 

                                                

 

Нова Пошта (На відділення або Кур'єром)        Делівері 

Розрахунок вартості доставки Нова пошта     Розрахунок вартості доставки Нова пошта       

P.S. У нашому інтернет - магазині працює єдина цінова політика, тому безкоштовна доставка ніяк не впливає на збільшення вартості товару. Це один з тих факторів, які допоможуть Вам заощадити гроші і час при покупці меблевої фурнітури і комплектуючих.

Зроби замовлення сьогодні і отримай безкоштовну доставку від 5000 грн.

УВАГА! Якщо Ви робите замовлення в нашому інтернет - магазині, пам'ятайте, що при його оформленні необхідно коректно вказувати прізвище, ім'я та батькові особи, яка фактично є одержувачем замовлення у компанії - перевізника. Форма заповнюється в такий спосіб: Іванов Іван Іванович (ПІБ).

Шановні клієнти! При отриманні продукції обов'язково переконайтеся в тому, що при транспортуванні не була пошкоджена упаковка і комплектуючі. Перевірку товарних позицій просимо Вас здійснювати в присутності співробітника пошти або перевізника. У разі виявлення відхилень за якістю або кількістю виробленої продукції, в обов'язковому порядку наполягайте на оформленні Акту про розтин посилки - в 4-х примірниках. В Акті детально вкажіть всі розбіжності за якістю і кількістю товару, після чого його повинен підписати керівник поштового відділення і лінійний співробітник, в присутності якого були виявлені відхилення. Посилку і один екземпляр Акту про розтин Вам необхідно зберегти до остаточного вирішення даної ситуації.